09.09.2019 - 12.09.2019 |
Подільська осінь
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 12.09.2019 |
Юніорська тенісна Ліга (відмінено)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 15.09.2019 |
Galychyna Cup
|
TE & ITF |
Lviv |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 12.09.2019 |
Миколаївська осінь
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 12.09.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 23
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 15.09.2019 |
Wilson Cup 2019
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
14.09.2019 - 15.09.2019 |
Осінні зорі (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
14.09.2019 - 15.09.2019 |
Кубок Русанівки by Babolat 11 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 19.09.2019 |
День міста Тячів
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 22.09.2019 |
VICCOURT CUP by BABOLAT
|
TE & ITF |
Svyatopetrivske |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 19.09.2019 |
Кубок Дуная
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 22.09.2019 |
Всеукраїнський Огляд-Конкурс до 10 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 19.09.2019 |
Tennis Master
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
21.09.2019 - 22.09.2019 |
День міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
21.09.2019 - 22.09.2019 |
Пам'яті тенісних зірок Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
23.09.2019 - 26.09.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 24
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
23.09.2019 - 29.09.2019 |
Підсумковий турнір Мастерс 2019
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
28.09.2019 - 29.09.2019 |
Premier cup 9 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
28.09.2019 - 29.09.2019 |
Камбек (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
30.09.2019 - 03.10.2019 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
30.09.2019 - 04.10.2019 |
На Покрову 1
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
05.10.2019 - 06.10.2019 |
Осіння першість Луцька (вікенд-турнір)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
05.10.2019 - 06.10.2019 |
Кубок Русанівки by Babolat 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.10.2019 - 07.10.2019 |
Вереснева арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.10.2019 - 13.10.2019 |
Всеукраїнські змагання до 16 років на призи першого президента ФТУ...
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
07.10.2019 - 10.10.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 25
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
12.10.2019 - 13.10.2019 |
Human Cup 11 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
12.10.2019 - 13.10.2019 |
Selena open (вікенд-турнір)(відмінено)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
14.10.2019 - 18.10.2019 |
На Покрову 2
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
14.10.2019 - 19.10.2019 |
FERREXPO CUP 10
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|