Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
21.05.2018 - 27.05.2018 Відкритий чемпіонат Львівської області 1 Львів   Положення  
26.05.2018 - 03.06.2018 Чемпіонат України до 16 років A Київ   Положення  
02.06.2018 - 03.06.2018 День міста (вікенд-турнір) 2 Стрий   Положення  
04.06.2018 - 07.06.2018 Фортуна 9 2 Одеса   Положення  
11.06.2018 - 14.06.2018 НАТАЛКА 2 2 Одеса   Положення  
11.06.2018 - 14.06.2018 Літній Кубок ТА1 by Babolat 2 Суми   Положення  
14.06.2018 - 17.06.2018 Регіональний Міжнародний турнір CHAMPIONS BOWL U12 U14 U16 РТ Красилівка   Положення  
16.06.2018 - 17.06.2018 День Трускавця (вікенд-турнір) 2 Трускавець   Положення  
18.06.2018 - 24.06.2018 ANTEI CUP 2018 TE & ITF Київ   Положення  
23.06.2018 - 24.06.2018 Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
23.06.2018 - 24.06.2018 Літня першість міста (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
25.06.2018 - 01.07.2018 Jupiter Cup U16 1 Чорноморськ   Положення  
02.07.2018 - 06.07.2018 Стрий-ТелеЛАН 2 Стрий   Положення  
07.07.2018 - 08.07.2018 Сонячне Закарпаття (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
16.07.2018 - 22.07.2018 Категорія А до 16 років памяті Карпенко A Київ   Положення  
22.07.2018 - 29.07.2018 Відкритий чемпіонат Львова 1 Львів   Положення  
23.07.2018 - 27.07.2018 Фортуна 11 2 Одеса   Положення  
23.07.2018 - 27.07.2018 Ананас 5 2 Київ   Положення  
30.07.2018 - 03.08.2018 Forehand Cup 14 на призи TRUST.UA by Babolat 2 Київ   Положення  
13.08.2018 - 17.08.2018 Forehand Cup 16 на призи TRUST.UA by Babolat 2 Київ   Положення  
18.08.2018 - 19.08.2018 Ананас 7 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
19.08.2018 - 26.08.2018 Відкрита першість Закарпатської області 1 Ужгород   Положення  
20.08.2018 - 24.08.2018 Наталка 5 2 Одеса   Положення  
20.08.2018 - 24.08.2018 Літня першість Києва до 16 років 2 Київ   Положення  
03.09.2018 - 07.09.2018 Кубок УСТК Сокіл 2 Стрий   Положення  
03.09.2018 - 07.09.2018 Наталка 6 2 Одеса   Положення  
08.09.2018 - 09.09.2018 Кубок Русановки by Babolat 8 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
10.09.2018 - 16.09.2018 Tennis Europe GALYCHYNA CUP 2018 U16 TE & ITF Львів   Положення  
16.09.2018 - 23.09.2018 Кубок Дуная 1 Ізмаїл   Положення  
17.09.2018 - 21.09.2018 Осінній кубок 2 Рівне   Положення