Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
03.08.2020 - 07.08.2020 Кубок Дніпра 1 Новомосковськ   Положення  
08.08.2020 - 09.08.2020 MAYAMI Cup 4 (вікенд-турнір) 2 Красилівка   Положення  
10.08.2020 - 13.08.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 9 2 Київ   Положення  
10.08.2020 - 13.08.2020 Відкритий Чемпіонат Львова 2 Львів   Положення  
10.08.2020 - 13.08.2020 Літній Кубок ТА3 by Babolat 2 Суми   Положення  
15.08.2020 - 16.08.2020 Кубок ДТШ Вікторія 1 (вікенд-турнір) 2 Херсон   Положення  
17.08.2020 - 21.08.2020 Кубок Одеської обласної федерації тенісу на призи Park Residence 1 Одеса   Положення  
22.08.2020 - 23.08.2020 Прометей 1 (вікенд-турнір) 2 Кам'янське   Положення  
22.08.2020 - 23.08.2020 Sportrend cup by Yonex 1 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
29.08.2020 - 30.08.2020 Літня першість області 1 (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
31.08.2020 - 06.09.2020 Всеукраїнські змагання до 14 A Ірпінь   Положення  
07.09.2020 - 10.09.2020 Фортуна 7 2 Одеса   Положення  
07.09.2020 - 10.09.2020 Першість ТА Адреналін 1 Луцьк   Положення  
12.09.2020 - 13.09.2020 Осінні зорі (вікенд-турнір) 2 Львів   Положення  
12.09.2020 - 13.09.2020 Кубок АКS 3 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
12.09.2020 - 13.09.2020 Sofia Cup (вікенд-турнір) 2 Рівне   Положення  
14.09.2020 - 20.09.2020 Всеукраїнські відбіркові змагання до 14 років A Київ   Положення  
19.09.2020 - 20.09.2020 Кубок Русанівки by Babolat 8 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
21.09.2020 - 25.09.2020 Пам'яті тенісних зірок Закарпаття 1 Ужгород   Положення  
21.09.2020 - 25.09.2020 Подільська осінь 2 Хмельницький   Положення  
26.09.2020 - 27.09.2020 U-Next Cup 1 (вікенд-турнір) 2 Львів   Положення  
26.09.2020 - 27.09.2020 Lake Park Cup (вікенд-турнір) 2 Новомосковськ   Положення  
28.09.2020 - 01.10.2020 MAYAMI Cup Masters 2 Красилівка   Положення  
03.10.2020 - 04.10.2020 Завершення сезону (вікенд-турнір) 2 Луцьк   Положення  
03.10.2020 - 04.10.2020 Кубок АКS 4 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
10.10.2020 - 11.10.2020 Human Cup (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
10.10.2020 - 11.10.2020 Кубок АКS 5 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
12.10.2020 - 15.10.2020 Відкрита першість Одеської області 2 Ізмаїл   Положення  
12.10.2020 - 15.10.2020 На Покрову 2 Стрій   Положення  
17.10.2020 - 18.10.2020 Жовтнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення