07.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Карпатське літо
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Сонячне Закарпаття (вікенд-турнір) Відмінено
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Карпатське літо до 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Сонячне Закарпаття
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 13.07.2018 |
Кубок Гранд Адмірал Клубу (Відмінено)
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 15.07.2018 |
ITF Juniors "LION CUP 2018"
|
TE & ITF |
Львів |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 12.07.2018 |
Наталка 3 (14)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 12.07.2018 |
Стрий-ТелеЛАН
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 15.07.2018 |
Категорія А до 12 років
|
A |
Харків |
|
Положення |
|
11.07.2018 - 13.07.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 3
|
РТ |
м. Одеса |
|
Положення |
|
12.07.2018 - 15.07.2018 |
РегіональнийМіжнародний вікенд-турнір до 10 років CHAMPIONS BOWL U10
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Кубок Карпат
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 8 та до 10 років Стрий-ТелеЛАН
|
РТ |
Стрий |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Кубок Карпат 2 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Белгравія cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Ананас 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.07.2018 - 22.07.2018 |
Jupiter Cup
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 22.07.2018 |
Категорія А до 16 років памяті Карпенко
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 20.07.2018 |
Літні канікули
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 22.07.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Літні канікули
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 20.07.2018 |
Forehand Cup 12 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 19.07.2018 |
Літній Кубок ТА2 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
20.07.2018 - 22.07.2018 |
Регіональний турнір до 12 років JOMA CUP
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
20.07.2018 - 22.07.2018 |
Human cup 10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
21.07.2018 - 22.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.07.2018 - 29.07.2018 |
Чемпіонат Рівенської області
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 27.07.2018 |
FERREXPO CUP
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|