Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
14.08.2017 - 17.08.2017 Forehand Cup 21 by Babolat 2 Київ   Положення  
14.08.2017 - 17.08.2017 Фортуна 12 16 2 Одеса   Положення  
14.08.2017 - 17.08.2017 Меморіал Пам'яті Великих В.С. 2 Нова Каховка   Положення  
19.08.2017 - 20.08.2017 На призи Херсонської Обласної Ради до 12 (вікенд-турнір) 2 Херсон   Положення  
21.08.2017 - 24.08.2017 Forehand Cup 22 by Babolat 2 Київ   Положення  
21.08.2017 - 24.08.2017 Наші зорі 2 Львів   Положення  
21.08.2017 - 27.08.2017 Кубок Одеської обласної федерації тенісу 1 Одеса   Положення  
26.08.2017 - 27.08.2017 Head-Superior Tour 6 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
28.08.2017 - 03.09.2017 Кубок Харківської області by Babolat A Харків   Положення  
02.09.2017 - 03.09.2017 Human Cup 8 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
02.09.2017 - 03.09.2017 UTC CUP by Babolat 12 (вікенд-турнір) 2 Святопетрівське   Положення  
04.09.2017 - 10.09.2017 KRAVCHENKO CUP 2017 TE & ITF Ірпінь   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 UTC CUP by Babolat 13 (вікенд-турнір) 2 Святопетрівське   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 Premier Cup 11 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
11.09.2017 - 15.09.2017 Подільська осінь 2 Хмельницький   Положення  
11.09.2017 - 17.09.2017 WILSON CUP 2017 TE & ITF Київ   Положення  
11.09.2017 - 14.09.2017 Кольори Закарпаття 2 Тячів   Положення  
16.09.2017 - 17.09.2017 Кубок Теннисная пушка ТК Smash (вікенд-турнір) 2 Маріуполь   Положення  
18.09.2017 - 24.09.2017 Відкритий Кубок Львова 1 Львів   Положення  
18.09.2017 - 21.09.2017 Кубок Дуная 2 Ізмаїл   Положення  
18.09.2017 - 21.09.2017 Babolat Cup 3 2 Харків   Положення  
18.09.2017 - 21.09.2017 Першість Острозької Академії 2 Острог   Положення  
25.09.2017 - 28.09.2017 Forehand Cup 27 by Babolat 2 Київ   Положення  
25.09.2017 - 25.09.2017 Підсумковий турнір Мастерс 2017 A Буча   Положення  
25.09.2017 - 01.10.2017 Кубок Адреналіну 1 Луцьк   Положення  
02.10.2017 - 05.10.2017 На призи ДЮСШ Олімп 2 Івано-Франківськ   Положення  
02.10.2017 - 05.10.2017 Кубок Русановки 17 by Babolat 2 Київ   Положення  
02.10.2017 - 05.10.2017 Мастерс Большой Ракетки by Babolat 2 Харків   Положення  
02.10.2017 - 05.10.2017 Наталка 6 2 Одеса   Положення  
09.10.2017 - 12.10.2017 Відкрита першість Одеської області 2 Ізмаїл   Положення