Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
19.10.2020 - 22.10.2020 Меморіал Фільова 2 Сєвєродонецьк   Положення  
19.10.2020 - 25.10.2020 Всеукраїнські змагання на критих кортах до 16 років A Буча   Положення  
19.10.2020 - 23.10.2020 Love tennis series 7 (перенесений в Tennispark м.Київ) 1 Київ   Положення  
19.10.2020 - 22.10.2020 Відкріта першість Виноградова (відмінено) 2 Виноградово   Положення  
24.10.2020 - 25.10.2020 Осінній Кубок Masters CLUB (вікенд-турнір) 2 Тернопіль   Положення  
24.10.2020 - 25.10.2020 Осінній Кубок ТК Smash (вікенд-турнір) 2 Маріуполь   Положення  
26.10.2020 - 29.10.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 13 2 Київ   Положення  
26.10.2020 - 01.11.2020 Всеукраїнські змагання на критих кортах до 14 років A Ірпінь   Положення  
31.10.2020 - 01.11.2020 Dnipro Junior Tour 1 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
31.10.2020 - 01.11.2020 Tennispark Tour 4 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
02.11.2020 - 05.11.2020 Кубок ХТЗ 1 Харків   Положення  
02.11.2020 - 08.11.2020 Всеукраїнські змагання на критих кортах дорослі A Дніпро   Положення  
07.11.2020 - 08.11.2020 Кубок Masters CLUB (вікенд-турнір) 2 Тернопіль   Положення  
07.11.2020 - 08.11.2020 Листопадова Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
09.11.2020 - 12.11.2020 Фортуна 8 2 Одеса   Положення  
09.11.2020 - 15.11.2020 Tennis Park Open by Head TE & ITF Kyiv   Положення  
14.11.2020 - 15.11.2020 Polo Club (вікенд-турнір) 2 Миколаїв   Положення  
14.11.2020 - 15.11.2020 Кубок АКS 6 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
14.11.2020 - 15.11.2020 Осіння першість Закарпаття (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
16.11.2020 - 19.11.2020 Першість Masters CLUB 1 Тернопіль   Положення  
16.11.2020 - 19.11.2020 FERREXPO CUP 4 2 Горішні Плавні   Положення  
16.11.2020 - 19.11.2020 Меморіал Глухової 2 Сєвєродонецьк   Положення  
21.11.2020 - 22.11.2020 Future Stars (вікенд-турнір) 2 Миколаїв   Положення  
21.11.2020 - 22.11.2020 Кубок АКS 7 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
23.11.2020 - 28.11.2020 Категорія А U12 A Кременчук   Положення  
23.11.2020 - 26.11.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 14 2 Київ   Положення  
28.11.2020 - 29.11.2020 Dnipro Junior Tour 2 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
28.11.2020 - 29.11.2020 Кубок Маріуполя ТК Smash (вікенд-турнір) 2 Маріуполь   Положення  
30.11.2020 - 05.12.2020 Категорія А U14 A Кременчук   Положення  
30.11.2020 - 03.12.2020 Адреналін збирає друзів 1 Луцьк   Положення