Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Програма індивідуального членства в ФТУ


Роздрукуйте анкету, заповніть та надішліть до

Отримайте квитанцію у відповідь, оплатіть членський внесок та отримайте статус повноправного члена ФТУ


Для чого фізичній особі ставати членом ФТУ?

По-перше, для того, щоб брати безпосередню участь у формуванні політики і завдань Федерації. Програма індивідуального членства відкриває нові безкомпромісно демократичні горизонти, які по факту не допустять ухвалення будь-яких кулуарних рішень.

Всі члени ФТУ можуть отримати будь-яку цікаву для них інформацію про роботу Федерації. Відтепер - це їх невід'ємне право, зафіксоване в Статуті та Законі України. Вони, що ще більш важливо, рекомендуватимуть Президії главу «відокремленого Підрозділу» у своєму регіоні, який здійснюватиме безпосереднє взаємодія з ФТУ і відповідати за розвиток тенісу на підвідомчій території. Члени Федерації будуть, також, вибирати делегатів зі свого регіону для участі в конференціях ФТУ, в тому числі, і звітно-виборних. Члени ФТУ і самі можуть бути присутніми на конференціях, але право голосу отримають тільки офіційно обрані делегати.

Прийняття безпосереднього участь у роботі ФТУ, право впливати на її політику і рішення - ось те основне, що отримають члени Федерації. Обиратися до керівних органів ФТУ і ставати делегатами на конференціях зможуть тільки індивідуальні члени.


Індивідуальними членами ФТУ можуть стати тільки громадяни України?

Відповідно до Закону України членами громадської організації можуть бути особи, які досягли 14-річного віку, як громадяни України, так і інших країн.Чи стануть членами ФТУ гравці, що сплатили ліцензію?

Ліцензія гравця і статус індивідуального члена ФТУ не мають між собою нічого спільного. Прошу не плутати дані поняття. Ліцензія має на увазі оплату всіх необхідних сервісів і послуг, спрямованих на технічне забезпечення тенісиста. Не більше. Звичайно, будь-який гравець, який досяг 14-річного віку, може стати членом ФТУ, у нього є на це право, так само, як і у його батьків. Хочу підкреслити, що це саме право, але ні в якому разі не обов'язок.