08.08.2020 - 09.08.2020 |
MAYAMI Cup 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
10.08.2020 - 13.08.2020 |
Літній Кубок ТА3 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
10.08.2020 - 13.08.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 9
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.08.2020 - 13.08.2020 |
Відкритий Чемпіонат Львова
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
15.08.2020 - 16.08.2020 |
Кубок ДТШ Вікторія 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
17.08.2020 - 21.08.2020 |
Кубок Одеської обласної федерації тенісу на призи Park Residence
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
22.08.2020 - 23.08.2020 |
Sportrend cup by Yonex 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.08.2020 - 23.08.2020 |
Прометей 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
29.08.2020 - 30.08.2020 |
Літня першість області 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
31.08.2020 - 06.09.2020 |
Всеукраїнські змагання до 14
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
07.09.2020 - 10.09.2020 |
Першість ТА Адреналін
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
07.09.2020 - 10.09.2020 |
Фортуна 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
Кубок АКS 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
Sofia Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
Осінні зорі (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
14.09.2020 - 20.09.2020 |
Всеукраїнські відбіркові змагання до 14 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
19.09.2020 - 20.09.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.09.2020 - 27.09.2020 |
VICCOURT CUP 2020
|
TE & ITF |
Svyatopetrivske Village |
|
Положення |
|
21.09.2020 - 25.09.2020 |
Подільська осінь
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
26.09.2020 - 27.09.2020 |
Megaron Сup U14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
26.09.2020 - 27.09.2020 |
U-Next Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
28.09.2020 - 01.10.2020 |
MAYAMI Cup Masters
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
28.09.2020 - 02.10.2020 |
Пам'яті тенісних зірок Закарпаття
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
03.10.2020 - 04.10.2020 |
Завершення сезону (вікенд-турнір)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
03.10.2020 - 04.10.2020 |
Кубок АКS 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
10.10.2020 - 11.10.2020 |
Кубок АКS 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
10.10.2020 - 11.10.2020 |
Dnipro Junior Tour (вікенд-турнір) Відмінено
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 15.10.2020 |
FERREXPO CUP 3 (відмінено)
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 15.10.2020 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 15.10.2020 |
На Покрову
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|