20.07.2019 - 21.07.2019 |
Кубок Любарта до 14 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
20.07.2019 - 21.07.2019 |
CHAMPIONS BOWL U14 U16 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
20.07.2019 - 21.07.2019 |
Літня першість міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
22.07.2019 - 28.07.2019 |
Selena Cup А до 14
|
A |
Черкаси |
|
Положення |
|
27.07.2019 - 28.07.2019 |
Premier cup 6 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
29.07.2019 - 04.08.2019 |
Всеукраїнські змагання до 14 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
03.08.2019 - 04.08.2019 |
Літній Кубок ТА3 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
05.08.2019 - 08.08.2019 |
Сокіл-Стрий
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
05.08.2019 - 08.08.2019 |
Фортуна U14
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
10.08.2019 - 11.08.2019 |
Острозьке літо (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
12.08.2019 - 18.08.2019 |
ETC Cup 2
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
17.08.2019 - 18.08.2019 |
Human Cup 9 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
17.08.2019 - 18.08.2019 |
Літня першість області (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 25.08.2019 |
Aizenshtadt Memorial
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 22.08.2019 |
Юніорська тенісна Ліга 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 22.08.2019 |
Меморіал Пам'яті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
24.08.2019 - 25.08.2019 |
День Незалежності (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
26.08.2019 - 01.09.2019 |
Кубок Львова ім. З. Домбровського
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
31.08.2019 - 01.09.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.09.2019 - 08.09.2019 |
Sofia Cup 2
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
07.09.2019 - 08.09.2019 |
Відкрита першість області 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
07.09.2019 - 08.09.2019 |
Human Cup 10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 12.09.2019 |
Миколаївська осінь
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
09.09.2019 - 12.09.2019 |
Подільська осінь
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
14.09.2019 - 15.09.2019 |
Кубок Русанівки by Babolat 11 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.09.2019 - 15.09.2019 |
Осінні зорі (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 19.09.2019 |
Кубок Дуная
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 22.09.2019 |
VICCOURT CUP by BABOLAT
|
TE & ITF |
Svyatopetrivske |
|
Положення |
|
21.09.2019 - 22.09.2019 |
Пам'яті тенісних зірок Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
23.09.2019 - 29.09.2019 |
Підсумковий турнір Мастерс 2019
|
A |
Буча |
|
Положення |
|