Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Індивідуальні чемпіонати Європи

23.07.2015

Після поразок середи, в четвер українські тенісисти, які ще залишилися в турнірах, продемонстрували хороші результати. Всі хлопці продовжать боротьбу, а от Марина Чернишова зазнала поразки.

ЧЄ до 14 років

Олексій Шестаков (12) сьогодні провів дві зустрічі в одиночному розряді у «втішному» турнірі, який, тим не менше, гарантує залікові очки, а, в разі перемоги, ще й медаль чемпіонату Європи. Наш співвітчизник послідовно переміг: словака Кристофа Мінаріка – 4:1; 4:1 і представника Люксембурга Криса Родеша - 4:2;–5:4 (5:3). Таким чином Шестаков дістався чвертьфіналу.

ЧЄ до 16 років

Микита Маштаков, єдиний з українських гравців, який продовжує виступи в основі одиночного розряду головного турніру, сьогодні здобув перемогу над  чехом Томашем Жиросеком (13) – 2:6; 6:3; 6:2 і вийшов до чвертьфіналу чемпіонату Європи.  За путівку в півфінал другий сіяний побереться з росіянином Артемом Дубрівним (8).
В парному розряді Маштаков і Ігор Карповець також добули перемогу над представниками Туреччини Янки Ерелом і Кайа Горе (13) – 7:6 (7:5); 6:7 (5:7); 10:6 і дісталися стадії  чвертьфіналу.
Карповець, так само, здобув собі місце в чвертьфіналі «втішного» турніру, обігравши португальця Жоао Антонио – 6:2; 3:6; 10:6.
Марія Чернишова не змогла продовжити боротьбу за медаль у «втішному» турнірі, поступившись в третьому раунді  представниці Португалії Франциски Йорга – 4:6; 3:6.