15.09.2018 - 16.09.2018 |
Мукачівський замок (вікенд-турнір)
|
2 |
Мукачево |
|
Положення |
|
16.09.2018 - 23.09.2018 |
Кубок Дуная
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Осіння першість м. Шостка (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Турнір вихідного дня (вікенд-турнір)
|
2 |
Виноградів |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Human cup 14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
22.09.2018 - 23.09.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 12 років JOMA CUP
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
24.09.2018 - 28.09.2018 |
День міста Тячів
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
24.09.2018 - 28.09.2018 |
Forehand Cup 18 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 07.10.2018 |
Підсумковий турнір Мастерс 2018
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 04.10.2018 |
Фортуна 13
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.10.2018 - 05.10.2018 |
Памяті тенісних зірок Закарпаття
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
06.10.2018 - 07.10.2018 |
На Покрову до 12 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
08.10.2018 - 12.10.2018 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
13.10.2018 - 14.10.2018 |
Human cup 16 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Ferrum Cup 1
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Наталка 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
15.10.2018 - 19.10.2018 |
Forehand Cup 20 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.10.2018 - 28.10.2018 |
Золотой Сет TK Smash (вікенд-турнір)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
29.10.2018 - 02.11.2018 |
Кубок Оліміпу до 12 років
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.11.2018 - 09.11.2018 |
Forehand Cup 23 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.11.2018 - 09.11.2018 |
Кубок Олімпу 12 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.11.2018 - 11.11.2018 |
Human cup 18 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
12.11.2018 - 16.11.2018 |
Фортуна 14
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
17.11.2018 - 18.11.2018 |
Відкритий Кубок Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
25.11.2018 - 02.12.2018 |
FERREXPO CUP 1
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
26.11.2018 - 30.11.2018 |
Forehand Cup 26 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.12.2018 - 07.12.2018 |
Фортуна 16
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
08.12.2018 - 09.12.2018 |
Human cup 20 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
15.12.2018 - 16.12.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.12.2018 - 21.12.2018 |
Forehand Cup 29 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|