19.08.2017 - 20.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Seanergy Cup
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
19.08.2017 - 20.08.2017 |
Регіональний турнір CHAMPIONS BOWL U9 для гравців до 9 років
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 27.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Львівські зорі
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 23.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
25.08.2017 - 25.08.2017 |
Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
JOMA CUP OPEN до 9 років (2008 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
Регіональний турнір до 9 років ДЮСШ ХОО ФСТ
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 03.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років FOREHAND
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.08.2017 - 31.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
02.09.2017 - 03.09.2017 |
UTC CUP by Babolat 12 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
06.09.2017 - 08.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років НАТАЛКА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
Ананас 8 (вікенд-турнір)
|
ВТ |
Київ |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Памяті тенісних зірок Закарпаття
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ПОДІЛЬСЬКА ОСІНЬ
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
10.09.2017 - 10.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 17.09.2017 |
Регіональний турнір до 10, до 18 років Миколаївська осінь
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
14.09.2017 - 17.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років КОЛЬОРИ ЗАКАРПАТТЯ
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|
16.09.2017 - 17.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ПАМ'ЯТІ ФЕЛЬГІНА В.Г.
|
2 |
Камянець-Подільськ |
|
Положення |
|
16.09.2017 - 17.09.2017 |
Регіональний турнір До 10 років PARK Residence
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Регіональний турнір Кубок Дуная до 10, до 14 років
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
Всеукраїнський Огляд-Конкурс до 10 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
22.09.2017 - 22.09.2017 |
Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
23.09.2017 - 24.09.2017 |
Кубок Русановки 16 by Babolat (ВІДМІНЕНО)
|
ВТ |
Київ |
|
Положення |
|
23.09.2017 - 24.09.2017 |
Регіональний турнір до 9 років ДЮСШ ХОО ФСТ
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
24.09.2017 - 24.09.2017 |
День Гри (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
29.09.2017 - 01.10.2017 |
JOMA CUP OPEN до 9 років (2008 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
29.09.2017 - 01.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Осінні зорі
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
30.09.2017 - 01.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup 10
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
30.09.2017 - 01.10.2017 |
UTC CUP by Babolat 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
01.10.2017 - 01.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|