25.10.2021 - 28.10.2021 |
Кубок Закарпаття
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
25.10.2021 - 28.10.2021 |
Фортуна 11 (відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
30.10.2021 - 31.10.2021 |
Tennispark Tour 10
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
30.10.2021 - 31.10.2021 |
Кубок Masters Club 3
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
30.10.2021 - 31.10.2021 |
Чемпіонат Запорізької області (відмінено)
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
01.11.2021 - 05.11.2021 |
FERREXPO CUP 2
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
06.11.2021 - 07.11.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 14
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
06.11.2021 - 07.11.2021 |
POLO
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
08.11.2021 - 14.11.2021 |
Tennis Park Cup
|
TE & ITF |
Kyiv |
|
Положення |
|
08.11.2021 - 11.11.2021 |
Меморіал Глухової
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
16.11.2021 - 21.11.2021 |
Категорія А до 12
|
A |
Тернопіль |
|
Положення |
|
20.11.2021 - 21.11.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 15
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
20.11.2021 - 21.11.2021 |
Листопадна Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
22.11.2021 - 25.11.2021 |
Tecnifibre cup 2
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
22.11.2021 - 25.11.2021 |
Фортуна 12 (відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
22.11.2021 - 28.11.2021 |
Tennispark CUP U14
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
27.11.2021 - 28.11.2021 |
Турнір пам'яті Шипунова Г.Є.
|
3 |
Камянське |
|
Положення |
|
27.11.2021 - 28.11.2021 |
Листопадна Арена МТА U12
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
29.11.2021 - 03.12.2021 |
Адреналін збирає друзів (відмінено)
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
29.11.2021 - 05.12.2021 |
FERREXPO OPEN
|
A |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
04.12.2021 - 05.12.2021 |
Кубок AKS 4
|
3 |
Харків |
|
Положення |
|
06.12.2021 - 12.12.2021 |
Tennispark CUP U18
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
11.12.2021 - 12.12.2021 |
Груднева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
11.12.2021 - 12.12.2021 |
Dnipro Cup 4
|
3 |
Дніпро |
|
Положення |
|
11.12.2021 - 12.12.2021 |
Кубок Masters Club 4
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
13.12.2021 - 15.12.2021 |
Підсумковий Мастерс 2021
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
13.12.2021 - 17.12.2021 |
FERREXPO CUP 3
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
18.12.2021 - 19.12.2021 |
Кубок Ужгорода
|
3 |
Ужгород |
|
Положення |
|
18.12.2021 - 19.12.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 16
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
18.12.2021 - 19.12.2021 |
Кубок Запоріжжя
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|