20.05.2019 - 25.05.2019 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 24.05.2019 |
Кубок федерації тенісу Миколаївській області
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 24.05.2019 |
Фортуна 9 (відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 26.05.2019 |
M15 Irpin
|
TE & ITF |
Ірпінь |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 26.05.2019 |
NASHI DITY
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 24.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 15
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
25.05.2019 - 27.05.2019 |
Травнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 02.06.2019 |
Чемпіонат України до 14 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
НАТАЛКА 2
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
Весняний Кубок ТА1 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 02.06.2019 |
M15 Irpin
|
TE & ITF |
Ірпінь |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
Кубок ФТУ 1 до 10 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 16
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.06.2019 - 02.06.2019 |
Human Cup 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
01.06.2019 - 02.06.2019 |
Літній кубок ТК Скітенс (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
01.06.2019 - 02.06.2019 |
Selena Open (вікенд-турнір) 2 (відмінено)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
03.06.2019 - 07.06.2019 |
День міста
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
03.06.2019 - 07.06.2019 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
03.06.2019 - 07.06.2019 |
Jupiter Cup 2
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
03.06.2019 - 07.06.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 17
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.06.2019 - 09.06.2019 |
Червнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.06.2019 - 09.06.2019 |
Кубок Русанівки by Babolat 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.06.2019 - 09.06.2019 |
Літній Кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 16.06.2019 |
J5 Rivne
|
TE & ITF |
Rivne |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 15.06.2019 |
Динамо юніор до 10 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Кубок ВАТ Іскра
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Фортуна 10
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Миколаївське літо
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 15.06.2019 |
Chernitskaya Memorial
|
TE & ITF |
Харків |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 14.06.2019 |
Всеукраїнський тенісний турнір "Буковинське літо"
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|