10.06.2019 - 14.06.2019 |
Миколаївське літо
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 15.06.2019 |
Chernitskaya Memorial
|
TE & ITF |
Харків |
|
Положення |
|
15.06.2019 - 16.06.2019 |
День Трускавця (вікенд-турнір)
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
15.06.2019 - 16.06.2019 |
Літня першість області (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
17.06.2019 - 23.06.2019 |
Ukrainian Junior Open
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
22.06.2019 - 23.06.2019 |
Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 28.06.2019 |
НАТАЛКА 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 28.06.2019 |
Кубок СОК Євроспорт 14
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
01.07.2019 - 04.07.2019 |
Зірки Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
CHAMPIONS BOWL U14 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
Human Cup 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 14.07.2019 |
ETC Cup 1
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 11.07.2019 |
Літній Кубок ТА1 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
13.07.2019 - 14.07.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.07.2019 - 18.07.2019 |
Наталка U14 U16
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
15.07.2019 - 18.07.2019 |
Літня першість Закарпаття (відмінено)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
20.07.2019 - 21.07.2019 |
CHAMPIONS BOWL U14 U16 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
20.07.2019 - 21.07.2019 |
Кубок Любарта до 14 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
20.07.2019 - 21.07.2019 |
Літня першість міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
22.07.2019 - 28.07.2019 |
Selena Cup А до 14
|
A |
Черкаси |
|
Положення |
|
27.07.2019 - 28.07.2019 |
Premier cup 6 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
29.07.2019 - 04.08.2019 |
Всеукраїнські змагання до 14 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
03.08.2019 - 04.08.2019 |
Літній Кубок ТА3 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
05.08.2019 - 08.08.2019 |
Фортуна U14
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
05.08.2019 - 08.08.2019 |
Сокіл-Стрий
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
10.08.2019 - 11.08.2019 |
Острозьке літо (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
12.08.2019 - 18.08.2019 |
ETC Cup 2
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
17.08.2019 - 18.08.2019 |
Літня першість області (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
17.08.2019 - 18.08.2019 |
Human Cup 9 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 22.08.2019 |
Меморіал Пам'яті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|