12.07.2021 - 15.07.2021 |
Стрий-ТелеЛан
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
12.07.2021 - 16.07.2021 |
КУБОК ПРЕЗИДЕНТА ФТУ
|
A |
Ірпінь, Буча |
|
Положення |
|
17.07.2021 - 18.07.2021 |
Smash Cup
|
3 |
Вінниця |
|
Положення |
|
17.07.2021 - 18.07.2021 |
Турнір пам'яті Демидова
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
19.07.2021 - 22.07.2021 |
Love tennis series 5
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
19.07.2021 - 22.07.2021 |
Літній Кубок ТА2
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
19.07.2021 - 22.07.2021 |
ETC CUP 3
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
26.07.2021 - 29.07.2021 |
Фортуна 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
26.07.2021 - 30.07.2021 |
Кубок RIEL
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
26.07.2021 - 29.07.2021 |
Літні канікули
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
31.07.2021 - 01.08.2021 |
Серпнева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
02.08.2021 - 05.08.2021 |
Наталка 4
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
07.08.2021 - 08.08.2021 |
Карпатський вікенд
|
3 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
09.08.2021 - 13.08.2021 |
Карпатське літо
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.08.2021 - 15.08.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 10
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
16.08.2021 - 21.08.2021 |
Aizenstadt Memorial 2021
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
16.08.2021 - 19.08.2021 |
Меморіал пам'яті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
23.08.2021 - 27.08.2021 |
Кубок пам’яті Ф.Кулечка
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
28.08.2021 - 29.08.2021 |
Кубок ДТШ Вікторія 4
|
3 |
Херсон |
|
Положення |
|
30.08.2021 - 03.09.2021 |
Першість ДЮСШ 3
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
04.09.2021 - 05.09.2021 |
Вереснева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 09.09.2021 |
Фортуна 8
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 09.09.2021 |
Подільська осінь 1
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 09.09.2021 |
Marina Open by Head
|
2 |
с. Погреби |
|
Положення |
|
11.09.2021 - 12.09.2021 |
Мукачівський замок
|
3 |
Мукачево |
|
Положення |
|
13.09.2021 - 16.09.2021 |
Кубок Миколаївської області
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
18.09.2021 - 19.09.2021 |
Золота осінь (відмінено)
|
3 |
Львів |
|
Положення |
|
18.09.2021 - 19.09.2021 |
Marina Cup U14
|
3 |
с. Погреби |
|
Положення |
|
18.09.2021 - 19.09.2021 |
Прометей (відмінено)
|
3 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
20.09.2021 - 23.09.2021 |
День міста Тячів
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|