23.12.2017 - 24.12.2017 |
Head-Superior tour 8 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
25.12.2017 - 28.12.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 40 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.01.2018 - 07.01.2018 |
Кубок Русановки 1 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.01.2018 - 13.01.2018 |
Категорія А до 14 років
|
A |
Дніпро |
|
Положення |
|
15.01.2018 - 18.01.2018 |
На призи МТА Арени
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.01.2018 - 28.01.2018 |
Зимовий кубок Premier cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
27.01.2018 - 28.01.2018 |
Кубок пам'яті Героїв Крут (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
27.01.2018 - 28.01.2018 |
Human Cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
03.02.2018 - 04.02.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 14 років "BABOLAT TOUR"
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
05.02.2018 - 10.02.2018 |
Фортуна 2
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
10.02.2018 - 11.02.2018 |
Premier cup 3 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
12.02.2018 - 15.02.2018 |
Зимовий кубок Луцька
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
12.02.2018 - 15.02.2018 |
Кубок Олімпу 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.02.2018 - 18.02.2018 |
Human Cup 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
19.02.2018 - 22.02.2018 |
Premier cup 4
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
26.02.2018 - 01.03.2018 |
Фортуна 4
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
26.02.2018 - 01.03.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.03.2018 - 04.03.2018 |
Львівська весна (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
10.03.2018 - 11.03.2018 |
Human Cup 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
17.03.2018 - 18.03.2018 |
Ананас 2 by BABOLAT (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.03.2018 - 25.03.2018 |
Категорія А "Premier Cup" до 14 років
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
26.03.2018 - 29.03.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.03.2018 - 31.03.2018 |
Кубок ХТЗ
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
26.03.2018 - 30.03.2018 |
Фортуна 6
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
02.04.2018 - 06.04.2018 |
Кубок Олімпу 7 by BABOLAT
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.04.2018 - 15.04.2018 |
Premier cup 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
14.04.2018 - 15.04.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 14 років Кубок Альпіни ДЮСШ №17
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
16.04.2018 - 22.04.2018 |
Відкритий Кубок Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
16.04.2018 - 19.04.2018 |
Миколаївська весна 2018
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
21.04.2018 - 29.04.2018 |
Всеукраїнські змагання до 14 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|