29.02.2020 - 01.03.2020 |
Selena Open (вікенд-турнір)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
02.03.2020 - 06.03.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.03.2020 - 08.03.2020 |
Dnipro Junior Tour 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
09.03.2020 - 14.03.2020 |
FERREXPO CUP 2
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
01.06.2020 - 05.06.2020 |
Love tennis series 5
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
06.06.2020 - 07.06.2020 |
Кубок ДТШ Вікторія 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
08.06.2020 - 12.06.2020 |
Миколаївське літо
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
20.06.2020 - 21.06.2020 |
Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
ЕТС Cup
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
Меморіал Ігора Пилипчука
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
27.06.2020 - 28.06.2020 |
Dnipro Junior Tour 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
29.06.2020 - 03.07.2020 |
Турнір до дня захисту дітей
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
29.06.2020 - 03.07.2020 |
Tennispark Tour by HEAD
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
04.07.2020 - 05.07.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.07.2020 - 09.07.2020 |
Зіркі Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
06.07.2020 - 09.07.2020 |
Фортуна 6
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 12.07.2020 |
MAYAMI Cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 16.07.2020 |
Літній Кубок ТА1 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 19.07.2020 |
Чемпіонат України до 14
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
18.07.2020 - 19.07.2020 |
Літня першість міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
20.07.2020 - 23.07.2020 |
Меморіал Калмикової О.
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
25.07.2020 - 26.07.2020 |
Кубок Central Park (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
25.07.2020 - 26.07.2020 |
Дніпро Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
27.07.2020 - 30.07.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 8
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.07.2020 - 30.07.2020 |
Наталка 1
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.08.2020 - 02.08.2020 |
Кубок Карпат (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
01.08.2020 - 02.08.2020 |
Літній Кубок ТА2 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
03.08.2020 - 07.08.2020 |
Кубок Дніпра
|
1 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
08.08.2020 - 09.08.2020 |
MAYAMI Cup 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
10.08.2020 - 13.08.2020 |
Відкритий Чемпіонат Львова
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|