06.11.2021 - 07.11.2021 |
POLO
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
08.11.2021 - 11.11.2021 |
Меморіал Глухової
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
16.11.2021 - 21.11.2021 |
Категорія А до 12
|
A |
Тернопіль |
|
Положення |
|
22.11.2021 - 25.11.2021 |
Фортуна 12 (відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
22.11.2021 - 25.11.2021 |
Tecnifibre cup 2
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
27.11.2021 - 28.11.2021 |
Листопадна Арена МТА U12
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
29.11.2021 - 03.12.2021 |
Адреналін збирає друзів (відмінено)
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
11.12.2021 - 12.12.2021 |
Dnipro Cup 4
|
3 |
Дніпро |
|
Положення |
|
11.12.2021 - 12.12.2021 |
Кубок Masters Club 4
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
13.12.2021 - 15.12.2021 |
Підсумковий Мастерс 2021
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
18.12.2021 - 19.12.2021 |
Кубок Запоріжжя
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
18.12.2021 - 19.12.2021 |
Груднева Арена U12
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
20.12.2021 - 23.12.2021 |
Kirschbaum Cup 1
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
20.12.2021 - 23.12.2021 |
Фортуна 13
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
25.12.2021 - 26.12.2021 |
Tennispark Tour 12
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
04.01.2022 - 09.01.2022 |
Marina New Year Cup
|
A |
Погреби |
|
Положення |
|
15.01.2022 - 16.01.2022 |
Tennispark Tour
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
15.01.2022 - 16.01.2022 |
Polo 1
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
05.02.2022 - 06.02.2022 |
Masters CLUB Ternopil
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
05.02.2022 - 06.02.2022 |
Robin Soderling
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
07.02.2022 - 10.02.2022 |
Меморіал Чір'яна
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
19.02.2022 - 20.02.2022 |
Dnipro Junior Tour 1
|
3 |
Дніпро |
|
Положення |
|
19.02.2022 - 20.02.2022 |
Лютнева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
28.02.2022 - 04.03.2022 |
Адреналін збирає друзів (відмінено)
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
05.03.2022 - 06.03.2022 |
Robin Soderling 1 (відмінено)
|
3 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
12.03.2022 - 13.03.2022 |
Masters Club Ternopil 1 (відмінено)
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
14.03.2022 - 20.03.2022 |
Всеукраїнські змагання U12 (відмінено)
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
26.03.2022 - 27.03.2022 |
Березнева Арена МТА (відмінено)
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
28.03.2022 - 31.03.2022 |
Кубок ХТЗ (відмінено)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
04.04.2022 - 07.04.2022 |
Tecnifibre cup (відмінено)
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|