Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Великий теніс для маленьких чемпіонів

07.09.2020

Фонд Еліни Світоліної реалізовує програми для обдарованих дітей

Зірка світового тенісу Еліна Світоліна продовжує допомагати юним спортсменам.
З 11 по 17 вересня 2020 року відбудеться навчально-тренувальний табір  для обдарованих дітей в рамках діяльності Благодійного фонду Еліни Світоліної в Україні (https://ukraine.elinasvitolinafoundation.org). Табір проходитиме на базі тенісного центру «Lawn Tennis Club» в Одесі.
 
Шлях до престижних спортивних нагород і світових рекордів починається з дитинства. Водночас заняття тенісом потребують постійних витрат, які не завжди під силу батькам здібної молоді. Завдання фонду ― насамперед дати змогу розвиватися в спорті талановитим дітям, незважаючи на фінансові можливості їхніх батьків.
 
До участі в тенісному таборі Еліни Світоліної запрошуються гравці до 12 років. Для юних спортсменів будуть організовані інтенсивні тренування та інші зайняття під керівництвом фахівців, що працюють із командами національних збірних. До того ж буде проведено відбір обдарованих дітей для подальшої підтримки. Участь у таборі (тренування, харчування та проживання) є безкоштовною.
 
«Працюючи з дітьми, я повсякчас переконуюся в тому, що у нас є надзвичайно талановиті спортсмени. Усе, що їм потрібно ― це наша підтримка, допомога та поради досвідчених фахівців. У майбутньому ці гравці відстоюватимуть честь нашої країни на міжнародних спортивних змаганнях і найпрестижніших тенісних турнірах. Я рада, що можу допомогти дітям своїм досвідом і сприяти їхньому розвитку за допомогою проєктів фонду», ―каже Еліна Світоліна.
«Діяльність благодійних організацій дозволяє вирішувати важливі для суспільства проблеми. Однією з таких проблем є фінансування дитячо-юнацького спорту. Ми вдячні нашим партнерам і спонсорам, що усвідомлюють важливість популяризації тенісу в Україні та підтримують наш фонд», ― повідомляє Анна Поповченко, директорка Фонду Еліни Світоліної в Україні.
Перший табір за підтримки Еліни Світоліної відбувся торік на кортах українського тенісного центру «Віккорт». У тренувальному таборі взяли участь 20 дітей. За результатами його роботи було обрано четверо найсильніших гравців. Цих дітей Еліна Світоліна взяла під свій особистий патронат.
 
Про Фонд Еліни Світоліної
Фонд Еліни Світоліної був заснований у 2019 році. Головною метою фонду є підтримка і розвиток юних талантів, а також популяризація тенісу в Україні. Фонд надає стипендії обдарованим дітям для навчання тенісу й участі в турнірах, а також займається організацією спортивних зборів та інших спортивно-освітніх програм.