Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Рішення Президії ВГО «Федерація тенісу України»

03.06.2015

На засіданні Президії Федерації тенісу України, яке відбулося 29 травня 2015 року за участі: Лагура С.М., Башлакова С.В., Ареф’єва С.С., Гуменюка І.М., Козака В.В., Кевлича В.В., Підаєва А.В., Москаленка Я.М., Імаса Є.В., Зукіна Е.О., Ібраімової М.В., Свєтової А.О., Медведєва А.О., тобто 13-ти осіб із 14-ти, які входять до Президії ФТУ, були розглянуті декілька питань. А саме: «Про зміни у складі Президії ВГО «Федерація тенісу України» та «Затвердження голів відокремлених підрозділів ФТУ у Сумській та Тернопільській областях».
За пропозицією Президента ФТУ Сергія Лагура одноголосно до складу Президії ВГО «Федерація тенісу України» було кооптовано Кожем’якіна А.А.
Так само одноголосно були підтримані кандидатури Ігоря Смертяка на посаду голови відокремленого підрозділу ВГО ФТУ у Сумській області та Олександра Цибульского на посаду голови відокремленого підрозділу ВГО ФТУ у Тернопільській області.
З повним текстом протоколу засідання Президії ФТУ можна ознайомитися на сайті в розділі «Документи», або одразу за посиланням http://ftu.org.ua/libs/spaw2/uploads/docs2/protokol_prezydia_2_2015_05_29.pdf