Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Сергій Стаховський поступається у фіналі Челленджеру АТР у Гваделупі

01.04.2013

Українець Сергій Стаховський зупинився за крок до головного призу одиночного розряду Челленджеру АТР у Гваделупі з призовим фондом - $100 000. У фіналі турніру Сергій (№ 4 посіву) грав проти француза Бенуа Перу, що був посіяний під першим номером. Долю першого сету вирішив один брейк, який зробив француз на подачі українця - 6:4 на користь Перу.

Невдало для Стаховського розпочався і другий сет - українець відразу віддав гейм на своїй подачі. Потім Паре майже не чинив опіру українцю на його подачах, але впевнено тримав свої. Кульмінація сету настала у 10-му геймі, у якому француз подавав на матч. Спочатку у Сергія було декілька нагод, щоб зробити брейк, а потів вже він сам чотири рази рятувався від поразки у матчі. У підсумку киянин рахунок зрівняв та довів сет до перемоги - 7:5!

Від такого удару Бенуа оговтався не одразу. На початку третьої, вирішальної партії домінує Стаховський. Українець бере три гейми поспіль, але франзуц зрівнює рахунок - 3:3... А у дев'ятому геймі робить брейк на подачі Сергія... 5:4 і француз знову подає на матч. На жаль, цього разу українцю врятуватися не вдалося - 4:6.

За вихід до фіналу турніру Сергій отримав $8 480 призових та 65 очок у рейтинг АТР, що дозволить йому повернутися у топ-100.