Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

ОБОВЯЗКОВА УМОВА НА 2011 РІК

28.12.2010

ШАНОВНІ ОРГАНІЗАТОРИ ТА ГОЛОВНІ СУДДІ ЗМАГАНЬ

 

Доводимо до Вашого відома, що згідно регламенту проведення національних змагань у 2011 році всі турніри, які проводяться під егідою Федерації тенісу України, повинні проводитися з використанням програмного забезпечення "Планувальник турніру". Дану програму Ви можете завантажити з сайту ФТУ у розділі "Завантаження" (меню "Федерація" - "Завантаження" або перейти за посиланням.

 

Для всіх, хто бажає протестувати дану програму є можливість завантажити тестовий турнір із розділу "Завантаження". Там будуть надані база даних гравців ФТУ, ключ к турніру та назва турніру, а також тестовий файл турніру test для тестування. Завантажити дані тестового турніру.

 

Також, для організаторів та головних суддів в розділі "Завантаження" Ви маєте можливість завантажити останню базу гравців ФТУ з оновленими рейтингами. База даних тут.

 

 

 

Для того, щоб користуватися програмою Вам необхідно наступне:

 

1. Комп'ютер чи ноутбук з підключеним до нього принтером та інтернетом.

 

2. Зайти на сайт ФТУ у розділ "Календар", знайти потрібний Вам турнір та скопіювати дані: назва турніру, місто проведення та ключ турніру.*

 

3. По закінченню кожного дня синхронізувати дані по турніру з сервером ФТУ за допомогою інтернет підключення. Після цієї операції на головній сторінці сайту ФТУ, справа, у розділі поточні турніри тижня відобразиться зелена кнопка. При натисканні на цю кнопку Ви побачите розклад та поточні сітки з Вашого турніру.

 

На малюнку красним підкреслені дані, які необхідно скопіювати в програму в розділ "Налаштування". Звертаю Вашу уваги не те, що "місто проведення" необхідно копіювати без літери м., як зазначено на малюнку.