№ Матча
|
Корт 1
ПОЧАТОК о 10.00
Єгоров В.О.
vs
Котелянець В.А.
|
Черноморська С.С.
vs
Ковпак О.Н.
|
Не раніше 12.00
Антонюк С.А.
Михайлов Н.Ю.
vs
Вовк О.Е.
Терещенко М.В.
|
Калита Н.В.
Романишин О.О.
vs
Терлецька О.І.
Скорупська А.К.
|
|
|
Нєвєров М.О.
vs
Панченко М.Ю.
|
|
Корт 2
ПОЧАТОК о 10.00
Шевчук Д.О.
vs
Кисільов Г.В.
|
Микитин Я.І.
vs
Чад К.І.
|
Не раніше 12.00
Колб М.Л.
Короленко О.А.
vs
Гулянич Д.О.
Єгоров В.О.
|
Медвєдєва А.С.
Чад К.І.
vs
Ковпак О.Н.
Каштелян Ю.В.
|
|
|
Бакланов Є.О.
vs
Белнакіта Д.М.
|
|
Корт 3
ПОЧАТОК о 10.00
Антонюк С.А.
vs
Малярчук І.С.
|
Маслей М.Ю.
vs
Граб Е.П.
|
Не раніше 12.00
Макаров О.Є.
Коккін О.А.
vs
Пустовойтенко Д.В.
Щербина Э.В.
|
Гринюк А.В.
vs
Туваков А.А.
|
|
|
Нєвєров М.О.
vs
Белнакіта Д.М.
|
|
Корт 4
ПОЧАТОК о 10.00
Бєланов В.І.
vs
Джурджа А.А.
|
Зеленчук М.А.
vs
Карпяк В.С.
|
Не раніше 12.00
Нєвєров М.О.
Замараєв Д.М.
vs
Бондар А.В.
Тимофієнко Я.С.
|
Сікорський Ф.К.
vs
Нєвєров М.О.
|
|
|
|
|
Корт 6
ПОЧАТОК о 10.00
Кулабухов П.О.
vs
Вовк О.Е.
|
Цюрпалевич А.Р.
vs
Романишин О.О.
|
Не раніше 12.00
Козій М.В.
Туваков А.А.
vs
Гринюк А.В.
Чумаков Д.С.
|
Запаринюк А.Р.
Цюрпалевич А.Р.
vs
Гур'єва М.М.
Шейкіна В.П.
|
Короленко О.А.
vs
Михайлов Н.Ю.
|
Шишов О.А.
vs
Бакланов Є.О.
|
|
|
Корт 7
ПОЧАТОК о 10.00
Гулянич Д.О.
vs
Сокирка Я.Ю.
|
Іванова І.О.
vs
Запаринюк А.Р.
|
Не раніше 12.00
Стрельченко Д.В.
Кисільов Г.В.
vs
Кулабухов П.О.
Сокирка Я.Ю.
|
Хитрова В.В.
Зеленчук М.А.
vs
Микитин Я.І.
Карпяк В.С.
|
Чумаков Д.С.
vs
Тимофієнко Я.С.
|
Пустовойтенко Д.В.
vs
Белнакіта Д.М.
|
|
|
Корт 8
ПОЧАТОК о 10.00
Колб М.Л.
vs
Концеба В.К.
|
Сичова Є.О.
vs
Труніна О.А.
|
Не раніше 12.00
Шолудько В.В.
Попова М.С.
vs
Дичка Т.В.
Труніна О.А.
|
Маслей М.Ю.
Опольська А.А.
vs
Ковальчук А.С.
Чумакова М.С.
|
Безверхній М.О.
vs
Панченко М.Ю.
|
|
|
|
Корт 9
ПОЧАТОК о 10.00
Коккін О.А.
vs
Стрельченко Д.В.
|
Кручінін О.В.
vs
Шолош Л.Г.
|
Не раніше 12.00
Вальдрат Н.П.
Посікіра Н.О.
vs
Кручінін О.В.
Іванців Д.Р.
|
Граб Е.П.
Черноморська С.С.
vs
Лабанич К.В.
Грабовська В.Д.
|
Замараєв Д.М.
vs
Макаров О.Є.
|
|
|
|
Корт 11
ПОЧАТОК о 10.00
Янсон Д.Д.
vs
Бондар А.В.
|
Мартемянова А.С.
vs
Шейкіна В.П.
|
Не раніше 12.00
Концеба В.К.
Бакланов Є.О.
vs
Янсон Д.Д.
Шевчук Д.О.
|
Сазонтова О.С.
Сичова Є.О.
vs
Мартемянова А.С.
Іванова І.О.
|
|
|
|
|
Корт 10
ПОЧАТОК о 10.00
Денисенко А.В.
vs
Посікіра Н.О.
|
Федоришин Н.Є.
vs
Медюх М.О.
|
|
|
|
|
|
|