№ Матча
|
Корт 1
Початок о 10.00
Волошина Є.Р.
vs
Скорупська А.К.
|
Після відпочинку
Шолудько В.В.
Скорупська А.К.
vs
Даценко В.М.
Базів Є.Д.
|
Після відпочинку
Медвєдєва А.С.
Зеленчук М.А.
vs
Коляда А.А.
Зеленська Є.О.
|
Після відпочинку
Медвєдєва А.С.
Зеленчук М.А.
vs
Каштелян Ю.В.
Чад К.І.
|
Зеленська Є.О.
vs
Орделян А.І.
|
Огниста Р.В.
vs
Майборода Д.Д.
|
|
Корт 2
Початок о 10.00
Чад К.І.
vs
Жильчук С.А.
|
Після відпочинку
Лабанич К.В.
Кандела С.С.
vs
Каштелян Ю.В.
Чад К.І.
|
Після відпочинку
Майборода Д.Д.
Грянна В.Є.
vs
Ткач Є.С.
Волошин М.Ю.
|
Після відпочинку
Ткач Є.С.
Волошин М.Ю.
vs
Чепелюк А.Ю.
Несмянович А.О.
|
Сенкевич Р.І.
vs
Ткач Є.С.
|
Ткач Є.С.
vs
Лабанич К.В.
|
|
Корт 3
Початок о 10.00
Труніна О.А.
vs
Базів Є.Д.
|
|
Після відпочинку
Трембач М.О.
Крючкова К.С.
vs
Чепелюк А.Ю.
Несмянович А.О.
|
Кручінін О.В.
vs
Лобозинський І.В.
|
Дем'янкова К.В.
vs
Грабовська В.Д.
|
Грабовська В.Д.
vs
Маляр В.В.
|
|
Корт 4
Початок о 10.00
Івасишин Т.Р.
vs
Явір Д.Я.
|
Після відпочинку
Чечель Л.Л.
Кашигін А.Ю.
vs
Козак А.М.
Безверхній М.О.
|
Андрієвський Т.А.
vs
Раданович В.Г.
|
Майборода Д.Д.
vs
Сидун М.Н.
|
|
Пащук В.В.
vs
Зеленська Є.О.
|
|
Корт 6
Початок о 10.00
Ільницький С.М.
vs
Бондар А.В.
|
Після відпочинку
Шишов О.А.
Овчинников О.О.
vs
Тимофієнко Я.С.
Туваков А.А.
|
Після відпочинку
Сокирка Я.Ю.
Кулабухов П.О.
vs
Михайлов Н.Ю.
Ільницький С.М.
|
Після відпочинку
Шишов О.А.
Овчинников О.О.
vs
Чечель Л.Л.
Кашигін А.Ю.
|
Овчинников О.О.
vs
Тимофієнко Я.С.
|
Явір Д.Я.
vs
Клиба Д.О.
|
|
Корт 7
Початок о 10.00
Кулабухов П.О.
vs
Сокирка Я.Ю.
|
Після відпочинку
Шолудько І.В.
Євстахевич М.А.
vs
Петровський З.В.
Посікіра Н.О.
|
Після відпочинку
Халус М.Р.
Дрокін Р.В.
vs
Белнакіта Д.М.
Бондар А.В.
|
Після відпочинку
Белнакіта Д.М.
Бондар А.В.
vs
Михайлов Н.Ю.
Ільницький С.М.
|
Шишов О.А.
vs
Белнакіта Д.М.
|
Устінцев Н.С.
vs
Андрієвський Т.А.
|
|
Корт 8
Початок о 10.00
Шолош Л.Г.
vs
Колесниченко О.І.
|
Після відпочинку
Шолош Л.Г.
Горовой В.А.
vs
Клиба Д.О.
Журов О.С.
|
Після відпочинку
Шолош Л.Г.
Горовой В.А.
vs
Бойко С.В.
Агинський С.Ю.
|
Журов О.С.
vs
Малиновський Ф.Б.
|
Дрокін Р.В.
vs
Тимофієнко Я.С.
|
Тимофієнко Я.С.
vs
Семенов Д.О.
|
|
Корт 9
Початок о 10.00
Петровський З.В.
vs
Агинський С.Ю.
|
Після відпочинку
Бойко С.В.
Агинський С.Ю.
vs
Малиновський Ф.Б.
Лобозинський І.В.
|
Після відпочинку
Петровський З.В.
Посікіра Н.О.
vs
Худа А.В.
Фоменко А.В.
|
Клиба Д.О.
vs
Іванців Д.Р.
|
Семенов Д.О.
vs
Чечель Л.Л.
|
Явір Д.Я.
vs
Шишов О.А.
|
|
Корт 10
Початок о 10.00
Халус М.Р.
vs
Медюх М.О.
|
Гаркавий М.Д.
vs
Морозов Є.П.
|
Бойко Ю.А.
vs
Резніченко А.В.
|
Явір Д.Я.
vs
Бойко Р.А.
|
Запорожченко І.Д.
vs
Явір Д.Я.
|
Бондар А.В.
vs
Сокирка Я.Ю.
|
|
Корт 11
Початок о 10.00
Микитин Я.І.
vs
Волошин М.Ю.
|
Після відпочинку
Труніна О.А.
Волошина Є.Р.
vs
Микитин Я.І.
Карпяк В.С.
|
Після відпочинку
Труніна О.А.
Волошина Є.Р.
vs
Шолудько В.В.
Скорупська А.К.
|
Каштелян Ю.В.
vs
Лабанич К.В.
|
Морозов Є.П.
vs
Резніченко А.В.
|
Журов О.С.
vs
Кручінін О.В.
|
|