№ Матча
|
Корт 1
Початок о 9.00
Плаксій Х.В.
vs
Труніна О.А.
|
Мартемянова А.С.
vs
Шейкіна В.П.
|
Ковпак О.Н.
vs
Чад К.І.
|
Цюрпалевич А.Р.
Гінка А.Я.
vs
Попик Ю.І.
Подураєва М.А.
|
Після відпочинку
Цюрпалевич А.Р.
Гінка А.Я.
vs
Якубечко А.І.
Бабінець Д.Е.
|
Після відпочинку
Кудельська О.С.
Каждан С.С.
vs
Плаксій Х.В.
Мартемянова А.С.
|
|
Корт 2
Початок о 9.00
Коваленко А.І.
vs
Дударенко Д.О.
|
Андрієвський Т.А.
vs
Корнєв О.О.
|
Скорупська А.К.
vs
Дядченко А.Є.
|
Кудельська О.С.
Каждан С.С.
vs
Федчак М.С.
Запаринюк А.Р.
|
Івашко А.Я.
Дядченко А.Є.
vs
Зеленчук М.А.
Бадло Є.П.
|
Стрельченко Д.В.
Корчак М.І.
vs
Назарук О.Ю.
Басараб Л.М.
|
|
Корт 3
Початок о 9.00
Єрмолов А.С.
vs
Авдєєв А.О.
|
Медюх М.О.
vs
Посікіра Н.О.
|
Івашко А.Я.
vs
Маляр В.В.
|
Сидун М.Н.
Бугаєнко М.Г.
vs
Каштелян Ю.В.
Балушинська В.Р.
|
Після відпочинку
Каштелян Ю.В.
Балушинська В.Р.
vs
Чад К.І.
Скорупська А.К.
|
Федоришин Н.Є.
vs
Мороз Д.Р.
|
|
Корт 4
Початок о 9.00
Петровський Н.В.
vs
Антонюк С.А.
|
Не раніше 10.00
Петровський З.В.
vs
Шолош Л.Г.
|
Челомбітько Д.С.
Нестеренко О.Є.
vs
Федоришин Н.Є.
Сергієнко Я.Є.
|
Шолудько І.В.
Андрієвський Т.А.
vs
Чалий І.А.
Петровський З.В.
|
Після відпочинку
Чалий І.А.
Петровський З.В.
vs
Янсон Д.Д.
Корнєв О.О.
|
|
|
Корт 6
Початок о 9.00
Тавпаш А.-.
vs
Явір Д.Я.
|
Каждан С.С.
vs
Гінка А.Я.
|
Сокирка Я.Ю.
vs
Кукурудза Н.О.
|
Коваль В.А.
Ликавський Є.Р.
vs
Явір Д.Я.
Дуркот М.Ю.
|
Єрмолов А.С.
Авдєєв А.О.
vs
Демчишин А.М.
Антонюк С.А.
|
Після відпочинку
Демчишин А.М.
Антонюк С.А.
vs
Челомбітько Д.С.
Нестеренко О.Є.
|
|
Корт 7
Початок о 9.00
Челомбітько Д.С.
vs
Лопушинський Н.А.
|
Попик Ю.І.
vs
Цюрпалевич А.Р.
|
Демчишин А.М.
Антонюк С.А.
vs
Наконечний В.З.
Лопушинський Н.А.
|
Назарук О.Ю.
Басараб Л.М.
vs
Фединяк Р.М.
Білоцерківський Н.К.
|
Труніна О.А.
Заремба Я.О.
vs
Плаксій Х.В.
Мартемянова А.С.
|
Некрасов О.В.
Ільницький С.М.
vs
Тавпаш А.-.
Кукурудза Н.О.
|
|
Корт 8
Початок о 9.00
Стрельченко Д.В.
vs
Корчак М.І.
|
Початок перенесено на 16.30
Каштелян Ю.В.
vs
Бугаєнко М.Г.
|
Середович О.Л.
Колб М.Л.
vs
Петровський Н.В.
Гулянич Д.О.
|
Якубечко А.І.
Бабінець Д.Е.
vs
Шейкіна В.П.
Андрієвська І.О.
|
Стрельченко Д.В.
Корчак М.І.
vs
Явір Д.Я.
Дуркот М.Ю.
|
|
|
Корт 9
Початок о 9.00
Сокирка Я.Ю.
vs
Коваль В.А.
|
Ільницький С.М.
vs
Басараб Л.М.
|
Шолош Л.Г.
Медюх М.О.
vs
Шевчук О.О.
Капінус В.О.
|
Лебяк М.Є.
Лебяк О.Є.
vs
Некрасов О.В.
Ільницький С.М.
|
Не раніше 13.45
Коваленко А.І.
Дударенко Д.О.
vs
Швед Р.М.
Колесниченко В.І.
|
Після відпочинку
Петровський Н.В.
Гулянич Д.О.
vs
Коваленко А.І.
Дударенко Д.О.
|
|