Федерація Тенісу України
  Турнір: Літній Кубок U12 (29.06.2020 - 03.07.2020)        Категорія: A        ДО 12   ЖІНКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Криворучко С.О. (Харків)
  
   Криворучко

   7-5 6-2
  
   Криворучко

   6-1 6-0
  
   Криворучко

   6-2 6-4
  
   Криворучко

   4-6 6-2 6-1
  
   Кузнєцова

   6-4 6-4
  
3
 
Олексин В.А. (Львів)
  
   Глухоман

   6-2 6-0
  
4
 
Глухоман Н.К. (Святопетрівське)
  
5
 
Безугла А.С. (Київ)
  
   Трошина

   6-1 6-1
  
   Ємшанова

   6-2 7-6(13)
  
6
 
Трошина М.О. (Київ)
  
7
 
Чуєшова К.О. (Харків)
  
   Ємшанова

   6-1 7-6(5)
  
8
 
Ємшанова М.О. (Київ)
  
9
 
Сідельник М.С. (Київ)
  
   Медвєдєва

   5-7 6-4 10-0
  
   Медвєдєва

   7-5 6-4
  
   Стотика

   6-2 6-1
  
10
 
Медвєдєва Д.С. (Львів)
  
11
 
Семко А.М. (Ірпінь)
  
   Семко

   6-2 6-2
  
12
 
Ковальчук К.В. (Київ)
  
13
 
Виноградова В.Д. (Одеса)
  
   Шиманська

   6-0 6-2
  
   Стотика

   0-6 6-1 6-2
  
14
 
Шиманська С.Я. (Київ)
  
15
 
Церковна К.А. (Харків)
  
   Стотика

   6-2 6-1
  
16
 
Стотика С.С. (Кам'янське)
  
17
 
Ткаленко М.А. (Харків)
  
   Ткаленко

   6-2 6-0
  
   Сушкова

   7-6(9) 7-6(5)
  
   Павленко

   4-6 6-2 6-2
  
   Кузнєцова

   6-2 6-0
  
18
 
Хоменко М.В. (Київ)
  
19
 
Музика Я.І. (Львів)
  
   Сушкова

   6-2 6-4
  
20
 
Сушкова А.Р. (Київ)
  
21
 
Сімків С.Б. (Івано-Франківськ)
  
   Сімків

   3-6 6-2 7-5
  
   Павленко

   6-4 6-2
  
22
 
Кобзар К.С. (Харків)
  
23
 
Кучерова С.Л. (Київ)
  
   Павленко

   6-0 6-1
  
24
 
Павленко В.Ю. (с. Святопетрівське)
  
25
 
Сорська А.О. (Харків)
  
   Сорська

   6-2 6-0
  
   Сорська

   6-3 6-1
  
   Кузнєцова

   6-7(1) 6-2 6-3
  
26
 
Мевша Я.В. (Хмельницький)
  
27
 
Кульчицька О.М. (Одеса)
  
   Кульчицька

   6-1 3-6 6-1
  
28
 
Верстюк Н.С. (Київ)
  
29
 
Білоусова К.П. (Святопетрівське)
  
   Білоусова

   7-5 6-0
  
   Кузнєцова

   6-3 6-0
  
30
 
Заваденко М.С. (Київ)
  
31
 
Сіланова М.С. (Київ)
  
   Кузнєцова

   6-0 6-2
  
32
 
Кузнєцова П.А. (Львів)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець