28.05.2017 - 04.06.2017 |
Кубок України
|
A |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
29.05.2017 - 01.06.2017 |
Прометей 2
|
2 |
Камянське |
|
Положення |
|
29.05.2017 - 01.06.2017 |
Кубок памяті С. Дмитріва
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
29.05.2017 - 04.06.2017 |
Superior tour 2017 by Head 5
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
29.05.2017 - 01.06.2017 |
Alias cup 3 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
29.05.2017 - 01.06.2017 |
Jupiter Cup U14
|
2 |
Черноморськ |
|
Положення |
|
29.05.2017 - 01.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Подільська Надія 3-4.06
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
29.05.2017 - 01.06.2017 |
На призи МТА 12 16
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.06.2017 - 04.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
03.06.2017 - 04.06.2017 |
UTC CUP by Babolat - 6 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
03.06.2017 - 04.06.2017 |
Alias cup 3 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
03.06.2017 - 04.06.2017 |
Прометей 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Камянське |
|
Положення |
|
03.06.2017 - 04.06.2017 |
День міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
03.06.2017 - 04.06.2017 |
Літня першість області (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
03.06.2017 - 04.06.2017 |
Ананас - 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 11.06.2017 |
Chernitskaya Memorial U14
|
TE & ITF |
Харків |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 11.06.2017 |
Турнір до 12 та до 16 ркоів памяті Бальви та Калмикової
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 11.06.2017 |
Joma Cup
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Forehand cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Регіональний турнір Відкритий чемпіонат Миколаївської області до 10 та до 18...
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Відкритий чемпіонат Миколаївської області
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Регіональний турнір Victory Summer Cup 17
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
10.06.2017 - 11.06.2017 |
Кубок Русановки 9 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.06.2017 - 11.06.2017 |
Joma Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
10.06.2017 - 11.06.2017 |
Літній Кубок ТК Скітенс 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
11.06.2017 - 11.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Кам’янець-Подільський |
|
Положення |
|
12.06.2017 - 16.06.2017 |
Кубок ВАТ Іскра
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
12.06.2017 - 15.06.2017 |
Буковинське літо
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
12.06.2017 - 18.06.2017 |
Хрустальная ракетка
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|