18.09.2017 - 21.09.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 26 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Кубок Дуная
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
Human Cup 9 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
ITF Womens $15000
|
TE & ITF |
Буча |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Першість Острозької Академії (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Babolat Cup 3 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
Всеукраїнський Огляд-Конкурс до 10 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Регіональний турнір Кубок Дуная до 10, до 14 років
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
KYIV OPEN by BABOLAT
|
TE & ITF |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
Відкритий Кубок Львова
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
Відкритий Кубок Львова
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
22.09.2017 - 22.09.2017 |
Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
23.09.2017 - 24.09.2017 |
Осінній Кубок ТА до 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
23.09.2017 - 24.09.2017 |
Кубок Русановки 16 by Babolat (ВІДМІНЕНО)
|
ВТ |
Київ |
|
Положення |
|
23.09.2017 - 24.09.2017 |
Регіональний турнір до 9 років ДЮСШ ХОО ФСТ
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
23.09.2017 - 24.09.2017 |
День міста до 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
24.09.2017 - 24.09.2017 |
День Гри (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
25.09.2017 - 28.09.2017 |
Кубок Адреналіну (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
25.09.2017 - 30.09.2017 |
Підсумковий турнір Мастерс 2017
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
25.09.2017 - 28.09.2017 |
Кубок БАРКОМ
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
25.09.2017 - 01.10.2017 |
ITF Womens $15000
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
25.09.2017 - 01.10.2017 |
Кубок Адреналіну
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
25.09.2017 - 28.09.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 27 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.09.2017 - 01.10.2017 |
JOMA CUP OPEN до 9 років (2008 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
29.09.2017 - 01.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Осінні зорі
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
30.09.2017 - 01.10.2017 |
Київський каштан 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.09.2017 - 01.10.2017 |
На призи Premier 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
30.09.2017 - 01.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup 10
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
30.09.2017 - 01.10.2017 |
UTC CUP by Babolat 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
01.10.2017 - 01.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|