19.08.2017 - 20.08.2017 |
На призи Херсонської Обласної Ради до 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 27.08.2017 |
Кубок Одеської обласної федерації тенісу
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 24.08.2017 |
Наші зорі
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 24.08.2017 |
Forehand Cup 22 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
Head-Superior Tour 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 03.09.2017 |
Кубок Харківської області by Babolat
|
A |
Харків |
|
Положення |
|
02.09.2017 - 03.09.2017 |
UTC CUP by Babolat 12 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
02.09.2017 - 03.09.2017 |
Human Cup 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
04.09.2017 - 10.09.2017 |
KRAVCHENKO CUP 2017
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
Premier Cup 11 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
UTC CUP by Babolat 13 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 15.09.2017 |
Подільська осінь
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 17.09.2017 |
WILSON CUP 2017
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
14.09.2017 - 17.09.2017 |
Кольори Закарпаття
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
16.09.2017 - 17.09.2017 |
Кубок Теннисная пушка ТК Smash (вікенд-турнір)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Babolat Cup 3 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Першість Острозької Академії (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 24.09.2017 |
Відкритий Кубок Львова
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
18.09.2017 - 21.09.2017 |
Кубок Дуная
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
25.09.2017 - 30.09.2017 |
Підсумковий турнір Мастерс 2017
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
25.09.2017 - 01.10.2017 |
Кубок Адреналіну
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
25.09.2017 - 28.09.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 27 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.10.2017 - 05.10.2017 |
Мастерс Большой Ракетки by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
02.10.2017 - 05.10.2017 |
Наталка 6
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
02.10.2017 - 05.10.2017 |
На призи ДЮСШ Олімп
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
04.10.2017 - 06.10.2017 |
Кубок Русановки 17 by Babolat (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.10.2017 - 12.10.2017 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
14.10.2017 - 15.10.2017 |
Premier Cup 13 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
14.10.2017 - 15.10.2017 |
На Покрову (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
14.10.2017 - 15.10.2017 |
Human Cup 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|