Термін проведення | Назва турніру | Категорія | Місто |
---|---|---|---|
18.08.2018 - 19.08.2018 | Ананас 7 by Babolat (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
18.08.2018 - 19.08.2018 | Кубок Русановки by Babolat 7 (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
18.08.2018 - 19.08.2018 | CHAMPIONS BOWL U14 (вікенд-турнір) | 2 | Красилівка |
13.08.2018 - 17.08.2018 | Янтарна ракетка by Babolat | 2 | Харків |
13.08.2018 - 17.08.2018 | Forehand Cup 16 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
13.08.2018 - 19.08.2018 | Категорія А до 14 років (ПЕРЕНЕСЕНО) | A | Рівне |
13.08.2018 - 16.08.2018 | Львівські зорі | 2 | Львів |
13.08.2018 - 17.08.2018 | Літня першість міста | 2 | Полтава |
06.08.2018 - 12.08.2018 | Чемпіонат України | A | Буча |
06.08.2018 - 10.08.2018 | Forehand Cup 15 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Kiev |
06.08.2018 - 10.08.2018 | Сокіл-Стрий | 2 | Стрий |
06.08.2018 - 09.08.2018 | Літній Кубок ТА3 by Babolat | 2 | Суми |
05.08.2018 - 12.08.2018 | Карпатське літо до 12 | 2 | Івано-Франківськ |
04.08.2018 - 05.08.2018 | Human cup 12 (вікенд-турнір) | 2 | Дніпро |
04.08.2018 - 05.08.2018 | CHAMPIONS BOWL U16 (вікенд-турнір) | 2 | Красилівка |
04.08.2018 - 05.08.2018 | На призи Карпат 2 (вікенд-турнір) | 2 | Івано-Франківськ |
30.07.2018 - 03.08.2018 | Forehand Cup 14 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
30.07.2018 - 05.08.2018 | Кубок Панської гори до 12 років | 1 | Львів-Сокільники |
30.07.2018 - 03.08.2018 | Наталка 4 | 2 | Одеса |
29.07.2018 - 05.08.2018 | Jupiter cup U18 | 1 | Чорноморськ |
28.07.2018 - 29.07.2018 | Human cup 11 (вікенд-турнір) | 2 | Дніпро |
28.07.2018 - 29.07.2018 | Літня першість ДТШ Вікторія U14 (вікенд-турнір) | 2 | Херсон |
28.07.2018 - 29.07.2018 | Літня першість міста (вікенд-турнір) | 2 | Полтава |
23.07.2018 - 29.07.2018 | Відкритий чемпіонат Львова | 1 | Львів |
23.07.2018 - 29.07.2018 | Всеукраїнські змагання до 18 років | A | Буча |
23.07.2018 - 27.07.2018 | Forehand Cup 13 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
23.07.2018 - 27.07.2018 | Ананас 5 | 2 | Київ |
23.07.2018 - 27.07.2018 | Фортуна 11 | 2 | Одеса |
22.07.2018 - 29.07.2018 | Чемпіонат Рівенської області | 1 | Рівне |
20.07.2018 - 22.07.2018 | Human cup 10 (вікенд-турнір) | 2 | Дніпро |
16.07.2018 - 19.07.2018 | Літній Кубок ТА2 by Babolat | 2 | Суми |
16.07.2018 - 20.07.2018 | Forehand Cup 12 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
16.07.2018 - 20.07.2018 | Літні канікули | 2 | Тячів |
16.07.2018 - 22.07.2018 | Категорія А до 16 років памяті Карпенко | A | Київ |
15.07.2018 - 22.07.2018 | Jupiter Cup | 1 | Чорноморськ |
14.07.2018 - 15.07.2018 | Ананас 4 (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
09.07.2018 - 15.07.2018 | Категорія А до 12 років | A | Харків |
09.07.2018 - 12.07.2018 | Стрий-ТелеЛАН | 2 | Стрий |
09.07.2018 - 12.07.2018 | Наталка 3 (14) | 2 | Одеса |
07.07.2018 - 08.07.2018 | Карпатське літо до 12 (вікенд-турнір) | 2 | Івано-Франківськ |
07.07.2018 - 08.07.2018 | Кубок Русановки by Babolat 6 (вікенд-турнір) | 2 | Київ |
02.07.2018 - 08.07.2018 | Чемпіонат України до 18 років | A | Буча |
02.07.2018 - 06.07.2018 | Кубок СОК «Євроспорт» | 2 | Львів |
02.07.2018 - 06.07.2018 | Forehand Cup 11 на призи TRUST.UA by Babolat | 2 | Київ |
02.07.2018 - 08.07.2018 | Кубок СОК «Євроспорт» | 1 | Львів |
02.07.2018 - 06.07.2018 | Зірки Поділля 12 14 | 2 | Хмельницький |
30.06.2018 - 01.07.2018 | Smash Weekend U12 (вікенд-турнір) | 2 | Нова Каховка |
30.06.2018 - 01.07.2018 | Human Cup 9 (вікенд-турнір) | 2 | Дніпро |
25.06.2018 - 28.06.2018 | Хрустальная ракетка by Babolat | 2 | Харків |
25.06.2018 - 28.06.2018 | Миколаївське літо 2018 | 2 | Миколаїв |
Термін проведення | Назва турніру | Категорія | Місто |