24.04.2021 - 25.04.2021 |
Весняна першість міста (відмінено)
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
26.04.2021 - 29.04.2021 |
Olimpa Cup
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
26.04.2021 - 30.04.2021 |
Турнір пам’яті Запорощенко В.Я.
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
03.05.2021 - 06.05.2021 |
Наталка 2
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
03.05.2021 - 07.05.2021 |
Кубок пам’яті Олега Микити
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
03.05.2021 - 06.05.2021 |
Відкриття сезону
|
2 |
Коломия |
|
Положення |
|
08.05.2021 - 09.05.2021 |
Tennispark Tour 5
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
10.05.2021 - 13.05.2021 |
Кубок Миколаївської області 1
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
10.05.2021 - 14.05.2021 |
Турнір пам’яті Сергія Донченко
|
1 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
15.05.2021 - 16.05.2021 |
Відкрита першість Кам‘янського U12
|
3 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
17.05.2021 - 23.05.2021 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U12
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
22.05.2021 - 23.05.2021 |
Травнева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
24.05.2021 - 30.05.2021 |
NASHI DITY U 12
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
29.05.2021 - 30.05.2021 |
Відкритий Чемпіонат Харківській области 1
|
3 |
Харків |
|
Положення |
|
29.05.2021 - 30.05.2021 |
Турнір до дня захисту дітей
|
3 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
29.05.2021 - 30.05.2021 |
Весняна першість Коломиї
|
3 |
Коломия |
|
Положення |
|
31.05.2021 - 04.06.2021 |
Кубок Central Park Ternopil
|
1 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
31.05.2021 - 03.06.2021 |
Olimpa Cup 1
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
05.06.2021 - 06.06.2021 |
Tennispark Tour 6
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
07.06.2021 - 10.06.2021 |
Кубок ВАТ Іскра
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
07.06.2021 - 10.06.2021 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
07.06.2021 - 10.06.2021 |
Love tennis series 3
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
12.06.2021 - 13.06.2021 |
Червнева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
12.06.2021 - 13.06.2021 |
Літній Кубок ТА1
|
3 |
Суми |
|
Положення |
|
14.06.2021 - 17.06.2021 |
Буковинське літо
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
14.06.2021 - 17.06.2021 |
ETC Cup 1
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
19.06.2021 - 20.06.2021 |
Кубок ДТШ Вікторія 1
|
3 |
Херсон |
|
Положення |
|
19.06.2021 - 20.06.2021 |
Відкрита першість Закарпаття пам'яті В. Лакатоша
|
3 |
Ужгород |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 24.06.2021 |
Olimpa Cup 2
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 24.06.2021 |
Love tennis series 4
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|