26.05.2018 - 27.05.2018 |
Кубок ДЮСШ Олімп
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
ETC Cup до 12 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Весняний кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
26.05.2018 - 27.05.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 та до 12 років Белгравия Cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 31.05.2018 |
Турнір Відкрита першість ДТШ ВІКТОРІЯ
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
28.05.2018 - 03.06.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 9
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
02.06.2018 - 03.06.2018 |
Head Superior tour 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 07.06.2018 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 10.06.2018 |
Літній Кубок МТА Арена до 12 років
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 07.06.2018 |
Кубок пам'яті С.Дмитріва
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
04.06.2018 - 07.06.2018 |
Фортуна 9
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
09.06.2018 - 10.06.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 та до 12 років Белгравия Cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
09.06.2018 - 17.06.2018 |
Чемпіонат України до 12 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
14.06.2018 - 17.06.2018 |
Регіональний Міжнародний турнір CHAMPIONS BOWL U12
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
16.06.2018 - 17.06.2018 |
Літній Кубок ТА1 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
16.06.2018 - 17.06.2018 |
Літній Кубок ТК Скітенс (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
16.06.2018 - 17.06.2018 |
Всеукраїнський тенісний турнір «Буковинське літо» (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
18.06.2018 - 21.06.2018 |
Фортуна 10
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 24.06.2018 |
Літній Кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 24.06.2018 |
Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 24.06.2018 |
Літня першість міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
25.06.2018 - 28.06.2018 |
Миколаївське літо 2018
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
25.06.2018 - 01.07.2018 |
Хрустальная ракетка by Babolat
|
1 |
м. Харків |
|
Положення |
|
26.06.2018 - 28.06.2018 |
Регіональний турнір JOMA CUP 6 до 12 років (відмінено)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
30.06.2018 - 01.07.2018 |
Smash Weekend U12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
30.06.2018 - 01.07.2018 |
Human Cup 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
30.06.2018 - 01.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 та до 12 років Белгравия Cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Кубок СОК «Євроспорт»
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Зірки Поділля 12 14
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Кубок Острозької Академії (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|