22.06.2019 - 23.06.2019 |
Smash Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Вінниця |
|
Положення |
|
22.06.2019 - 23.06.2019 |
Head Superior tour 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
24.06.2019 - 29.06.2019 |
Всеукраїнські змагання до 12 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
29.06.2019 - 30.06.2019 |
Premier cup 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
01.07.2019 - 04.07.2019 |
Зірки Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
01.07.2019 - 04.07.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 19
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
Ostroh Cup (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
06.07.2019 - 07.07.2019 |
Selena open (вікенд-турнір) 5
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
08.07.2019 - 14.07.2019 |
Літній Кубок Прем'єр
|
1 |
Кременчук |
|
Положення |
|
13.07.2019 - 14.07.2019 |
Кубок Карпат 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
13.07.2019 - 14.07.2019 |
Липнева арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.07.2019 - 18.07.2019 |
Літня першість Закарпаття (відмінено)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
15.07.2019 - 18.07.2019 |
Кубок Любарта до 12
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
20.07.2019 - 21.07.2019 |
Літній Кубок ТА2 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
20.07.2019 - 21.07.2019 |
Chornomorsk CUP (вікенд-турнір)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
22.07.2019 - 28.07.2019 |
Sofia Cup 1
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
27.07.2019 - 28.07.2019 |
Кубок "Вікторія"
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
27.07.2019 - 28.07.2019 |
Літні канікули (вікенд-турнір)
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
27.07.2019 - 28.07.2019 |
Smash Open (вікенд-турнір)
|
2 |
Вінниця |
|
Положення |
|
29.07.2019 - 02.08.2019 |
Кубок Панської гори (відмінено)
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
03.08.2019 - 04.08.2019 |
Віннер (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
03.08.2019 - 04.08.2019 |
Кубок Карпат 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
05.08.2019 - 11.08.2019 |
Літній кубок Прем'єр до 12
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
10.08.2019 - 11.08.2019 |
Відкрита першість області 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
12.08.2019 - 15.08.2019 |
Літній Кубок ТА4 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
12.08.2019 - 18.08.2019 |
Кубок Одеської обласної Федерації
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
12.08.2019 - 15.08.2019 |
Львівські зорі
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
17.08.2019 - 18.08.2019 |
Драйв (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
19.08.2019 - 22.08.2019 |
Меморіал Пам'яті Великих В.С.
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
24.08.2019 - 25.08.2019 |
Серпнева арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|