03.10.2016 - 09.10.2016 |
Осінній чемпіонат м. Рівне
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
03.10.2016 - 06.10.2016 |
Мастерс Великої Ракетки
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
08.10.2016 - 09.10.2016 |
Premier Сup 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
10.10.2016 - 13.10.2016 |
Forehand cup 21 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.10.2016 - 13.10.2016 |
На Покрову 2
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
15.10.2016 - 16.10.2016 |
Турнір вихідного дня (Відмінено)
|
2 |
Виноградів |
|
Положення |
|
22.10.2016 - 23.10.2016 |
Осінній кубок ТК Smash (Відмінено)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
22.10.2016 - 23.10.2016 |
UTC CUP by Babolat 19 (Вікенд-турнір)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
24.10.2016 - 27.10.2016 |
Кубок Русановки by Babolat 4
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
31.10.2016 - 03.11.2016 |
Forehand cup 22 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
12.11.2016 - 13.11.2016 |
UTC CUP by Babolat 21 (Вікенд-турнір)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
14.11.2016 - 17.11.2016 |
Forehand cup 24 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.11.2016 - 27.11.2016 |
Відкритий чемпіонат Маріуполя (Відмінено)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
28.11.2016 - 01.12.2016 |
Наталка 9
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
03.12.2016 - 04.12.2016 |
Grand Admiral Tour 17 (вікенд-турнір)
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
05.12.2016 - 08.12.2016 |
Кубок Русановки by Babolat 6
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
12.12.2016 - 15.12.2016 |
Forehand cup 26 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.12.2016 - 18.12.2016 |
Зимовий кубок ТК Smash (вікенд турнір)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
24.12.2016 - 25.12.2016 |
Head-Superior tour 11 (вікенд турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
24.12.2016 - 25.12.2016 |
Grand Tour 20 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.12.2016 - 29.12.2016 |
Forehand cup 27 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.01.2017 - 05.01.2017 |
Grand Tour 1 до 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.01.2017 - 15.01.2017 |
Кубок Меридіану до 14 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
14.01.2017 - 15.01.2017 |
Кубок Русановки 2 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.01.2017 - 22.01.2017 |
Grand Tour 2 до 14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.01.2017 - 22.01.2017 |
Superior tour 2017 by Head 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
23.01.2017 - 26.01.2017 |
Forehand cup 3 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.01.2017 - 29.01.2017 |
Premier cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
30.01.2017 - 02.02.2017 |
Кубок Олімпу 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.02.2017 - 09.02.2017 |
Кубок Олімпу 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|