Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Перемога Романа Венгера

20.01.2020

Тиждень 13-19 січня приніс чемпіонське звання 13-річному харків’янину Роману Венгеру. Він переміг у європейському турнірі 2 категорії для тенісистів у віці до 14-ти в Мінську. Разом з Георгієм Назаровим дійшли до півфіналу в парному розряді. Наші дорослі співвітчизники надали перевагу участі в челенджерах та жіночих турнірах WTA. Тільки Юрій Джавакян і Олег Хотков випробували себе в Каїрі в М15. Олег зачохлив ракетку після першого кола, Юрій — після другого.
Отож сьогодні мова піде виключно про виступи юніорів.
У Празі в змаганнях ITF першої категорії 16-річному Герману Самофалову не вдалося впоратися зі стартовими матчами ані в одиночному, ані в парному розрядах.
Стартували наші співвітчизники й у змаганнях 5 категорії. В Широкі Брєг, Боснія і Герцеговина, одиночного півфіналу дістався Мирослав Бондар (6). На цій стадії його переміг хорват Ноа Вукадин — 6:3; 6:3. Чвертьфіналісткою фінішувала Софія Вдовиченко. У другому колі зупинилася Дар’я Волкова. У місті Балашиха, Росія, чвертьфінал у Михайла Моссура, друге коли — в Ірини Лисих.
В Оберпуллендорфі, Австрія, у змаганнях 4 категорії Ольга Молчанова (15) в третьому колі не впоралася з лідером посіву Кароліною Куль з Німеччини — 0:6; 1:6. У парному розряді Ольга — чвертьфіналістка.
І про європейські старти.
Турнір 2 категорії до 14-ти зібрав у Мінську велику групу українських тенісистів. Ми вже згадували про перемогу Романа Венгера (2). У півфіналі він зупинив третього сіяного — Богдана Бородина з Росії — 6:4; 6:3. А у фіналі був сильнішим за білоруса Мар’яна Дроздовича (4) — 6:1; 4:6; 6:1. Дар’я Журид (1) — чвертьфіналістка. В другому колі зазнали поразок Максим Калабішка (7), Георгій Назаров, Марія Бобровська, Алеся Рева (7); Поліна Гуменюк. Парні півфінали на рахунку Венгера/Назарова і Дар’ї Журид, чвертьфінали у Марії Бобровської/Софії Котлярової, Максима Калабішки/Павла Риштого.
Турнір 3 категорії в цій самій віковій групі відбувся у Венерсборгу, Швеція. Софія Михайлець (6) дійшла до півфіналу, в якому поступилася Амелії Цесельчик з Польщі, сіяній другою, — 2:6; 3:6. У парі з Іванною Ястремською програли на старті.