Оголошення! Семінар для суддів

17.09.2019

З 19 по 21 вересня у місті Миколаєві на території яхт-клубу, вулиця Спортивна 7, відбудеться суддівський семінар Федерації тенісу України. 
У разі успішно зданих тестів студенти отримають Категорію 1 головного судді змагань ФТУ  або Категорію 2 судді ФТУ.
Початок у четвер 19.09.2019 р. о 09:30.

Учасники на Категорію 1 головного судді змагань ФТУ:
1 Абрамюк Роман Васильович Коломия
2 Астахов Дмитро Володимирович Миколаїв
3 Бачинська Маргарита Віталіївна Луцьк
4 Білоножко Марина Едуардівна Київ
5 Бурлака Олександр Ігорович Суми
6 Войтик Едуард Мирославович Хуст
7 Волевач Аркадій Дмитрович Горішні Плавні
8 Гавриленко Микола Володимирович Миколаїв
9 Гамрат Марина Віталіївна Луцьк
10 Гевко Остап Михайлович Тернопіль
11 Грабовська Вікторія Ігорівна Горішні Плавні
12 Деревець Валерій Васильович Київ
13 Домнинський Микола Євгенович Херсон
14 Дубель Володимир Володимирович Одеса
15 Журавель Дар'я Андріївна Херсон
16 Затулко Валерiя Володимирiвна Київ
17 Караман Владислав Дмитрович Миколаїв
18 Качковський Андрій Любомирович Миколаїв
19 Ківа Анжела Тіберіївна Миколаїв
20 Козенюк Ярослав Леонідович Миколаїв
21 Коровайко Євген Володимирович Миколаїв
22 Кулібаба Андрій Олександрович Миколаїв
23 Кушніренко Ольга Олександрівна Нова Каховка
24 Мальцева Олена Миколаївна Миколаїв
25 Овчаренко Юлія Олександрівна Миколаїв
26 Приверт Андрій Сергійович Нова Каховка
27 Проценко Олег Владиславович Кременчук
28 Рибачук Артем Сергійович Київ
29 Романченко Владислав Олегович Миколаїв
30 Савченко Роман Володимирович Одеса
31 Сидоренко Пилип Олегович Херсон
32 Снурніков Ігор Іванович Горішні Плавні
33 Терешонок Артур Васильович Полтава
34 Терещенко Богдан Петрович Нова Каховка
35 Тимощенко Марина В'ячеславівна Суми
36 Тятков Микита Сергійович Черкаси
37 Хуторенко Петро Анатолійович Кременчук
38 Шевченко Дмитро Сергійович Кременчук

Учасники на Категорію 2 судді ФТУ:
1 Агаришева Ольга Наілівна Миколаїв
2 Бураков Євгеній Антонович Вараш
3 Бурма Сергій Костянтинович Київ
4 Головко Владислав Олексійович Харків
5 Звягінцева Ольга Станіславівна Миколаїв
6 Куземчак Олег Миколайович Нова Каховка
7 Курікалова Віталія Олександрівна Київ
8 Кушнір Олександра Віталіїївна Миколаїв
9 Ліпко Марія Олегівна Київ
10 Мазур Катерина Iванiвна Сєвєродонецьк
11 Петров Олександр Володимирович Херсон
12 Сліпченко Сергій Володимирович Миколаїв
13 Тавалинський Дмитро Михайлович Кишинів
14 Толстой Дмитро Юрійович Харків
15 Шевченко Семен Дмитрович Київ
16 Яшина Віктория Іванівна Миколаїв