Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Представникам ЗМІ. Продовжується акредитація на матч Кубка Девіса Україна - Швеція

26.01.2013

З 2 по 3 лютого 2018 року в Дніпрі, в ВТК «Мегарон» (вул. Костамаровська, 6А), проходитиме матч першого кола Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Девіса між збірними України та Швеції. З цього року Кубок Девіса використовує новий формат: Матч триватиме два дні замість трьох (п’ятниця та субота), всі зустрічі відбуватимуться в форматі трьох сетів (до двох виграних сетів), команда може включати п’ять гравців.

В п’ятницю, 2 лютого, початок протистояння о 17:00 (дві одиночні зустрічі в форматі трьох сетів); в суботу, 3 лютого, початок – о 12:00 (парна та дві одиночні зустрічі в форматі трьох сетів). 

Для глядачів ВХІД НА МАТЧ ВІЛЬНИЙ!

Наявність акредитації надає журналістам можливість бути присутнім на матчі в спеціально відведеній для цього зоні; вести фотозйомку (при заповнені відповідного поля у формі); працювати в прес-центрі; бути присутнім на прес-конференціях гравців; подавати заявку на особисте інтерв`ю (у форматі one-to-one) за гравцями та капітанами (не гарантується); користуватися додатковими послугами прес-центру.  


Процедура акредитації триватиме до 25.01.2018. Акредитаційні посвідчення можна отримати, починаючи з 30.01.2018, безпосередньо в «Мегароні».
Контактна особа – Юрій Сосновський (+38 050 357 68 14).
Про час додаткових заходів (перша офіційна прес-конференція капітанів - 30.01; церемонія жеребкування та прес-конференції команд – 01.02) буде повідомлено додатково.