Кубок Девіса. Україна-Швеція - 1:1 (ФОТО)

05.04.2013

Кубок Девіса. Україна-Швеція - 1:1
Олександр Долгополов - Ісаак Арвідссон - 6:2, 6:0, 7:6
Денис Молчанов - Маркус Ерікссон - 5:7, 6:4, 4:6, 4:6

Перша ракетка України - Олександр Долгополов - приніс нашій збірній перше очко у протистоянні з командою Швеції. Олександр впевнено провів свій матч, не залишивши своєму суперників майже жодного шансу.
Стартові дві партії матчу українець зіграв на одному диханні, та віддав Арвіддсону лише два гейми. В останньому третьому сеті, Долгополов, дещо збавив оберти та дозволив шведу перевести гру на тай-брейк. Там у шведа було декілька шансів довести партію до перемоги, але, на щастя, клас та досвід Долгополова не дозволив Арвідссону перемогти у сеті.
Україна повела у рахунку - 1:0

У другому матчі п'ятниці українець Денис Молчанов протистояв лідеру шведів Маркусу Ерікссону. Тенісистів у рейтингу АТР розділяє майже 300 сходинок, але... Взяти друге очко для збірної у своєму дебютному "живому" матчі за команду Денису не судилося.
Українець протягом усього матчу помітно нервував, а його суперник, навпаки, виглядав досить стабільно. У грі Ерікссона не було явних провалів і врешті решт швед святкував перемогу у чотирьох сетах. У матчі Україна - Швеція рахунон нічийний - 1:1.

Тепер капітану збірної України Мийхалові Філімі треба буде вирішувати, кого ставити на парну зустріч у субботу, адже дует шведів - один з найкращих у світі, та кого випускати на корт у вирішальних поєдинках неділі.
Запрошуємо усіх підтримати збірну України у Дніпропетровську!