Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Жіноча збірна України повертається до Світової групи Кубка Федерації! Україна - Австралія - 3:2!!! (ФОТО)

17.04.2011

Національна жіноча збірна України наступного сезону знову зіграє в еліті світового жіночого командного тенісу! У неділю у матчі плей-офф за вихід до Світової групи Кубка Федерації наші дівчата угостях перемогли досвідчену команду Австралії - 3:2!

Після нічийних 1:1 у суботу, неділя розпочалась для українок невдало. Лідерка нашої команди Леся Цуренко у двох сетах поступилась першому номеру австралійок Ярмілі Грот - 1:6, 3:6. Але тут вже своє слово сказала Оля Савчук. Досвідчений командний боєць - Ольга - витягнула драматичний матч проти Анастасії Роіонової - 7:6 (3), 7:6 (12) та зрівняла загальний рахунок у матчі - 2:2.

Доля протистояння та володар путівки до Світової групи вирішилась у парному матчі де Савчук та Цуренко протистояли Грот та Родіоновій. Перший сет українки віддали без боротьби - 0:6, вирвали перемогу у другій партії - 7:6 (3) та дотисли суперниць у вирішальному сеті - 6:3!

Україна знову перемагає Австралію на її кортах! Браво, дівчата! Молодці!