Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Кубок Девіса. Збірна Нідерландів виграла парний матч в українців та веде в рахунку - 2:1

05.03.2011

Аби продовжити свій шлях до Світової групи Кубка Девіса збірна України має вигравати у голандців обидва одиночні матчі, що пройдуть у неділю.
У субботу, в парному поєдинку, нажаль, вдача була на боці наших суперників. Тімо де Баккер та Робін Хаасе, яких в останній момент заявив на парний матч капітан голандців Ян Сімерінк, виправдали довіру та перемогли український дует Сергій Бубка/ Сергій Стаховський у наднапруженому та рівному пождинку у чотирьох сетах.
Голандці взяли перший сет на тай-брейку - 7:6 (6), у другій партії у 13-му геймі сильнішими буди вже наші хлопці - 7:6 (5), третій сет взяли де Бакер та Хаасе - 6:4. У четвертій партії також справа дійшла до тай-брейку. Бубка та Стаховський впевнено розпочали вирішальний гейм та повели у рахунку - 4:1. Голандці зуміли зробити зворотній брейк - 4:4. А далі почалися гойдалки... У наших хлопців був сетбол, але реалізувати його Сергії не зуміли. У підсумку Тімо та Робін дожали українців - 7:6 (9).
В неділю у першому матчі дня зійдуться лідери команд: Сергій Стаховський протистоятиме Тімо де Бакеру... Підтримаємо українців!!!