Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Tennis Europe. Збірні України переможно розпочали кваліфікацію Літнього Кубку Європи серед юнаків та дівчат до18 років

29.07.2010

Юніорська збірна України у складі Альони Сотнікової, Валентини Івахненко та Ганни Півень успішно розпочала кваліфікацію Літнього Кубку Європи у віковій категорії до 18 років.
У чвертьфіналі турніру українки у напруженому матчі перемогли команду Болгарії - 2:1. Спочатку Альона Сотнікова програла свій одиночний матч Ніколь Хрістовій - 3:6, 6:3, 5:7, потім Валентина Івахненко зрівняла рахунок перегравши Вікторію Томову - 6:3, 6:4, а переможне очко принесла Україні пара Півень/Івахненко, що розгромила свої суперниць Хрістову та Мітровску - 6:2, 6:1. У півфіналі українки зіграють проти лідерок посіву команди Румунії.

Наші хлопці теж стартували на мажорній ноті. На відбірковому турнірі у Польщі українська команда (до 18 років) у складі Владислава Манафова, Дениса Мілокостова та Максима Малишева у чвертьфіналі розгромила команду Словенії - 3:0. Путівку до фіналу українці розіграють у поєдинку проти збірної команди Німеччини.

Нагадаємо, що декілька днів тому обидві наші збірні у віковій категорії до 12 років (хлопчикі та дівчата) забронювали собі місце у фінальніих частинах розіграшу Літнього Кубку Європи у свої віковій категорії.