Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Tennis Europe. Лебедін, Лушкова, Шкудун та Манафов продовжують боротьбу на юніорських чемпіонатах Європи

22.07.2010

Юні українськи тенісисти продовжують боротьбу за головні призи юніорських чемпіонатів Європи у вікових категоріях до 14, до 16 та до 18 років.
У змаганнях хлопчиків у віковій категорії до 14 років українецб Олександр Лебедін (№ 10 посіву) вийшов до 1/8 фіналу. У третьому раунді Олександр розгромив румуна Апостола - 6:1, 6:2. Путівку до чвертьфіналу Лебедін розіграє у матчі проти сьомого сіяного француза Алі.
У турнірі дівчат в цій віковій категорії до четвертого раунда пройшла 13-річна українка Вікторія Лушкова. В 1/16 фіналу харків'янка, що псіяна шостою, переграла іспанку Тормо - 6:1, 4:6, 6:4. Далі у Вікторії матч проти Бендіч зі Швейцарії (№ 9 посіву).

У віковій категорії до 16 років боротьбу продовжує українка Ганна Шкудун. В 1/8 фіналу одиночного розряду Шкудун у двох партіях розібралась з норвежкою Одегор - 6:2, 6:4. Місце у чвертьфіналі Ганна розіграє у матчі проти словачки Шмідлової.

У змаганнях найдоросліших юніорів (вікова категорія до 18 років) до третього раунду пройшов українець Владислав Манафов. В 1/32 фіналу Манафов переміг боснійця Рачіча - 6:2, 6:3. Наступним суперником Владислава буде п'ятий сіяний хорват Павіч.