Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Tennis Europe. Українські юніори стартували на чемпіонатах Європи у вікових категоріях до 14, до 16 та до 18 років

20.07.2010

11 юних українських тенісистов цього тижня зіграють на індивідуальних чемпіонатах Європи у вікових категоріях до 14, до 16 та до 18 років.
У чеському місті Плзен змагаються юніори у віковій категорії до 14 років. У хлопчиків в одиночному розряді обидва українці - Олександр Лебедін (№ 10 посіву) та Антон Хижкін вийшли до 1/16 фіналу. Путівку до наступного раунду Олександр розіграє у матчі проти румуна Апостола, а Антон у протистоянні зі словенцем Блашко (№6 посіву).
В змаганнях дівчат у цій віковій категорії до третього раунду пройшла українка Вікторія Лушкова (№ 6 посіву). Її наступною суперницею буде іспанка Тормо. Нажаль, ще одна наша юна тенісистка Олександра Корашвілі поступилась у другому раунді і тепер зіграє у втішному турнірі.

Юніори у віковій категорії до 16 років виявляють кращих у Москві (Росія). У змаганнях юнаків в одиночномк розряді обидва українця Пилип Кекерчені та Юрій Крівой завершили боротьбу у другому раунді. У змаганнях дівчат в цій віковій категорії у наших справи йдуть краще. До третього кола пробилася українка Ганна Шкудун, а для ще однієї українки Оксани Кошман останнім стала 1/32 фіналу одиночного розряду.

У найстаршій віковій категорії до 18 років змагання чемпіонату Європи проходять у швейцарському місті Клостерс. Тут у турнірі юнаківУкраїну представляють Владислав Манафов та Денис Мілокостов, а у турнірі дівчат єдиною представницею нашої країни буде Ганна Півень.