Гулідов Олександр МаксимовичДніпро |
|
Дата народження: | 16 жовтня 2009 р. |
Місце народження: | Дніпро |
Резиденція гравця: | Дніпро |
Тренер: | Кощенко Сергей |
Улюблене покриття: | Ґрунт |
Грає: | правою |
Початок турніру |
Назва турніру | Категорія | Одиночний розряд |
Парнний розряд |
Змішанний розряд |
Штрафні | Отримані очки |
УТТ + |
Рейтинг + |
04.11.2019 | FERREXPO CUP 11 | 1 | 1/16 | 1/8 | 5.5 | - | 5.5 | ||
16.11.2019 | Листопадова арена МТА... | 2 | 1/8 | 0 | - | - | |||
07.12.2019 | Human Cup 13 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 0 | - | - | |||
14.12.2019 | Передноворічний турнір | 2 | 1/16 | 0 | - | - | |||
06.01.2020 | Megaron Сup U12 | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | 8.75 | ||
18.01.2020 | Січнева Арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | 1/16 | 1 | - | - | |||
25.01.2020 | Dnipro Junior Tour 1(вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
22.02.2020 | Dnipro Junior Tour 2 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
06.06.2020 | Кубок Superior (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
08.06.2020 | Дніпро Cup | 1 | 1/16 | 1/8 | 5.5 | - | - | ||
22.06.2020 | ЕТС Cup | 2 | ПФ | 3.75 | - | - | |||
18.07.2020 | Кубок Прометея (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
24.08.2020 | ЕТС Cup 2 | 2 | 1/8 | 1/4 | 3.25 | - | - | ||
05.09.2020 | Кубок ЗМЗ 2020 (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
31.10.2020 | Dnipro Junior Tour 1 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
14.11.2020 | Polo Club (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
16.11.2020 | FERREXPO CUP 4 | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | - | ||
28.11.2020 | Dnipro Junior Tour 2 (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
19.12.2020 | Dnipro Junior Tour 3 (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
30.01.2021 | Dnipro Junior Tour | 3 | Ф | 15 | - | - | |||
08.02.2021 | Tecnifibre cup 1 | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | - | ||
20.02.2021 | Dnipro Junior Tour 1 | 3 | 1/4 | 5 | - | - | |||
20.03.2021 | Першість Кам‘янскої тенісної... | 3 | ПФ | 10 | - | - | |||
29.03.2021 | Всеукраїнські відбіркові змагання... | A | 1/16 | 1/4 | 11.25 | - | - | ||
10.04.2021 | Dnipro Junior Tour 3 | 3 | ПФ | 10 | - | - | |||
26.04.2021 | Турнір пам’яті Запорощенко В.Я. | 1 | 1/16 | 1/8 | 5.5 | - | - | ||
15.05.2021 | Відкрита першість Кам‘янського U12 | 3 | Ф | 15 | - | - | |||
29.05.2021 | Відкритий Чемпіонат Харківській... | 3 | П | 20 | - | 20 | |||
14.06.2021 | ETC Cup 1 | 2 | 1/8 | 1/4 | 4.25 | - | - | ||
26.06.2021 | Paka Cup | 3 | П | 20 | - | 20 | |||
05.07.2021 | Кубок Elite Tennis Club | 1 | 1/8 | 1/8 | 12.5 | - | - | ||
17.07.2021 | Літня першість міста | 3 | ПФ | 10 | - | - | |||
02.08.2021 | Elite Tennis Club Cup (TE) | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | - | ||
14.08.2021 | Сяйвомет Cup | 3 | П | 20 | - | 20 | |||
17.08.2021 | Kharkiv City Cup by Elina... | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | - | ||
20.09.2021 | Кубок ЛІМО | 1 | 1/16 | 3 | - | - | |||
02.10.2021 | Прометей 1 | 3 | П | 20 | - | 20 | |||
04.10.2021 | Кубок першого президента ФТУ... | A | 1/8 | 1/4 | 21.25 | - | 21.25 | ||
11.12.2021 | Dnipro Cup 4 | 3 | П | 20 | - | 20 | |||
18.12.2021 | Кубок Запоріжжя | 3 | Ф | 15 | - | - |
13.03.2021 | Dnipro Junior Tour 2 | 3 | 1/8 | 2 | - | - | |||
12.06.2021 | Dnipro Junior Tour 4 | 3 | 1/4 | 5 | - | 5 | |||
28.08.2021 | Кубок ДТШ Вікторія 4 | 3 | ПФ | 10 | - | 10 | |||
18.09.2021 | Marina Cup U14 | 3 | ПФ | 10 | - | 10 | |||
16.10.2021 | Dnipro Cup 3 | 3 | 1/4 | 5 | - | 5 | |||
23.10.2021 | Кубок AKS 3 | 3 | 1/4 | 5 | - | 5 | |||
27.11.2021 | Турнір пам'яті Шипунова Г.Є. | 3 | 1/8 | 2 | - | 2 |
Підрахунок загальних рейтингів |
|
Категорія рейтингу |
Отримані очки та розрахунок |
до 12 років | 135.5=123+(50*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 14 років | 64.1=37+(0*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 16 років | 7.4=0+(0*0.25)+(0*0.25)-0 |
Федерація |
Гравці |
Рейтинг |
Календар |
Членство |
Реєстрація гравця |