Мороз Олександра В'ячеславівнаКиїв |
|
Дата народження: | 30 травня 2008 р. |
Місце народження: | Київ |
Резиденція гравця: | Київ |
Грає: | правою |
Початок турніру |
Назва турніру | Категорія | Одиночний розряд |
Парнний розряд |
Змішанний розряд |
Штрафні | Отримані очки |
УТТ + |
Рейтинг + |
08.06.2019 | Червнева Арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 0 | - | - | |||
01.07.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by... | 2 | 1/8 | 0 | - | - | |||
13.07.2019 | Липнева арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | 1/16 | 0 | - | - | |||
15.07.2019 | Кубок Любарта до 12 | 2 | 1/8 | 1/4 | 1.25 | - | - | ||
27.07.2019 | Smash Open (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | 5 | - | 5 | |||
10.08.2019 | Відкрита першість області 1... | 2 | 1/8 | 0 | - | - | |||
12.08.2019 | Літній Кубок ТА4 by Babolat | 2 | 1/4 | 1/4 | 6.25 | - | 6.25 | ||
24.08.2019 | Серпнева арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 0 | - | - | |||
26.08.2019 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by... | 2 | 1/8 | 1/8 | 0 | - | - | ||
02.09.2019 | KRAVCHENKO CUP | TE & ITF | 1/16 | 1/8 | 5.5 | - | 5.5 | ||
09.09.2019 | Подільська осінь | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
16.09.2019 | Tennis Master | 2 | 1/4 | 1/4 | 6.25 | - | 6.25 | ||
05.10.2019 | Вереснева арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | 1/16 | 0 | - | - | |||
14.10.2019 | Наталка U12 U14 | 2 | 1/16 | 1/8 | 0 | - | - | ||
09.11.2019 | Кубок Русанівки by Babolat 14... | 2 | 1/16 | 0 | - | - | |||
11.07.2020 | Smash Open (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
27.07.2020 | Кубок Адреналіну | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | 15 | ||
03.08.2020 | Ace Cup | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | 8.75 | ||
17.08.2020 | Всеукраїнські змагання до 12 | A | 1/16 | 1/8 | 13.75 | - | 13.75 | ||
29.08.2020 | Кубок Русанівки by Babolat 7... | 2 | 1/16 | 1 | - | - | |||
31.08.2020 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by... | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | 8.75 | ||
07.09.2020 | Всеукраїнські відбіркові змагання... | A | 1/16 | 1/4 | 11.25 | - | 11.25 | ||
21.09.2020 | Подільська осінь | 2 | 1/8 | Ф | 7 | - | 7 | ||
28.09.2020 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by... | 2 | 1/4 | 1/8 | 5.5 | - | 5.5 | ||
19.10.2020 | Love tennis series 7 (перенесений... | 1 | 1/16 | 1/8 | 5.5 | - | 5.5 | ||
31.10.2020 | Tennispark Tour 4 (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | 5 | - | 5 | |||
30.11.2020 | Адреналін збирає друзів | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | 27.5 | ||
12.12.2020 | Tennispark Tour 5 (вікенд-турнір) | 2 | 1/16 | 1 | - | 1 |
19.09.2020 | Кубок Русанівки by Babolat 8... | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
07.11.2020 | Листопадова Арена МТА... | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
09.11.2020 | Фортуна 8 | 2 | 1/8 | 1/8 | 2.5 | - | - | ||
23.11.2020 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by... | 2 | 1/8 | 2 | - | - | |||
14.12.2020 | Відкрита першість ДЮСШ 3 | 1 | 1/16 | 1/4 | 8 | - | - | ||
21.12.2020 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by... | 2 | 1/16 | 1 | - | - | |||
06.02.2021 | Кубок Masters Club | 3 | 1/8 | 2 | - | - | |||
22.03.2021 | FERREXPO CUP 1 | 1 | 1/16 | 3 | - | - | |||
10.04.2021 | Кубок Masters Club 2 | 3 | 1/4 | 5 | - | - | |||
03.05.2021 | Кубок Федерації Нова Каховка | 2 | 1/8 | Ф | 12 | - | - | ||
10.05.2021 | Love tennis series 2 (перенесено... | 2 | 1/4 | 1/4 | 6.25 | - | - | ||
21.06.2021 | Буковинське літо 1 | 2 | ПФ | Ф | 20 | - | 20 | ||
12.07.2021 | Стрий-ТелеЛан | 2 | ПФ | ПФ | 18.75 | - | 18.75 | ||
31.07.2021 | Серпнева Арена МТА | 3 | 1/8 | 2 | - | - | |||
14.08.2021 | Кубок Русанівки by Babolat 10 | 3 | ПФ | 10 | - | - | |||
30.08.2021 | Першість ДЮСШ 3 | 1 | 1/8 | 1/4 | 20 | - | 20 | ||
06.09.2021 | Marina Open by Head | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
18.09.2021 | Marina Cup U14 | 3 | Ф | 15 | - | - | |||
09.10.2021 | Жовтнева Арена МТА | 3 | Ф | 15 | - | 15 | |||
25.10.2021 | Кубок Закарпаття | 1 | 1/16 | ПФ | 10.5 | - | - | ||
06.11.2021 | Кубок Русанівки by Babolat 14 | 3 | ПФ | 10 | - | - | |||
20.11.2021 | Листопадна Арена МТА | 3 | 1/16 | 1 | - | - | |||
22.11.2021 | Tennispark CUP U14 | A | 1/8 | 3.75 | - | - | |||
11.12.2021 | Груднева Арена МТА | 3 | 1/4 | 5 | - | - | |||
10.01.2022 | Tennispark CUP U14 | A | 1/16 | 1/4 | 16.25 | - | 16.25 | ||
14.02.2022 | Зимовий чемпіонат ДЮСШ 3 | 1 | 1/8 | ПФ | 17.5 | - | 17.5 |
15.02.2021 | Forehand Cup 4 | 2 | 1/8 | 3 | - | 3 | |||
13.03.2021 | Кубок Русанівки by Babolat 4 | 3 | 1/8 | 2 | - | - | |||
03.04.2021 | Відкрита першість Запоріжжя | 3 | 1/8 | 2 | - | - | |||
24.05.2021 | Forehand Cup 11 | 2 | 1/8 | Ф | 8 | - | 8 | ||
07.06.2021 | Forehand Cup 12 | 2 | 1/8 | 1/4 | 4.25 | - | 4.25 | ||
02.10.2021 | Кубок Русанівки by Babolat 12 | 3 | 1/8 | 2 | - | - | |||
18.12.2021 | Кубок Русанівки by Babolat 16 | 3 | 1/4 | 5 | - | 5 | |||
20.12.2021 | Зимова першість ДЮСШ 3 | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | 15 | ||
03.01.2022 | Кубок Русанівки by Babolat | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | 8.75 | ||
22.01.2022 | Кубок Русанівки by Babolat 2 | 3 | 1/8 | 2 | - | - |
Підрахунок загальних рейтингів |
|
Категорія рейтингу |
Отримані очки та розрахунок |
до 12 років | 132=89+(172*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 14 років | 133.9=80+(110*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 16 років | 65.5=29+(60*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 18 років | 4.4=0+(0*0.25)+(0*0.25)-0 |
Федерація |
Гравці |
Рейтинг |
Календар |
Членство |
Реєстрація гравця |