Чуканов Тимур АртемовичХарків |
|
Дата народження: | 5 травня 2009 р. |
Місце народження: | Харків |
Резиденція гравця: | Харків |
Тренер: | Курочка Володимир Петрович |
Грає: | правою |
Початок турніру |
Назва турніру | Категорія | Одиночний розряд |
Парнний розряд |
Змішанний розряд |
Штрафні | Отримані очки |
УТТ + |
Рейтинг + |
10.06.2019 | Шоколадна ракетка by Babolat | 2 | 1/4 | 1/4 | 6.25 | - | - | ||
22.06.2019 | Head Superior tour 2 (вікенд-турнір) | 2 | ПФ | 18 | - | 18 | |||
07.09.2019 | Осінній Кубок ТК Скітенс... | 2 | ПФ | 18 | - | - | |||
12.10.2019 | Human Cup 11 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 0 | - | - | |||
09.11.2019 | Human Cup 12 (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
07.12.2019 | Human Cup 13 (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
06.01.2020 | Megaron Сup U12 | A | 1/8 | 1/4 | 21.25 | - | - | ||
22.02.2020 | Dnipro Junior Tour 2 (вікенд-турнір) | 2 | П | 30 | - | 30 | |||
06.06.2020 | Кубок Superior (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | 5 | - | - | |||
08.06.2020 | Дніпро Cup | 1 | 1/8 | ПФ | 17.5 | - | - | ||
27.06.2020 | Кубок Стрела (вікенд-турнир) | 2 | П | 30 | - | - | |||
29.06.2020 | Літній Кубок U12 | A | 1/8 | 1/8 | 18.75 | - | - | ||
11.07.2020 | Кубок Superior (вікенд-турнір) | 2 | П | 30 | - | - | |||
18.07.2020 | Кубок Прометея (вікенд-турнір) | 2 | ПФ | 15 | - | - | |||
20.07.2020 | Чемпіонат України до 12 | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | - | ||
27.07.2020 | Кубок AKS | 2 | Ф | П | 27.5 | - | - | ||
15.08.2020 | Кубок AKS 1 (вікенд-турнір) | 2 | П | 30 | - | - | |||
17.08.2020 | Всеукраїнські змагання до 12 | A | 1/8 | 1/8 | 18.75 | - | - | ||
24.08.2020 | Дніпро Cup 2 | 2 | ПФ | П | 25.5 | - | - | ||
07.09.2020 | Всеукраїнські відбіркові змагання... | A | 1/16 | 1/4 | 11.25 | - | - | ||
12.10.2020 | Всеукраїнські змагання на критих... | A | 1/16 | П | 25 | - | - | ||
21.11.2020 | Кубок АКS 7 (вікенд-турнір) | 2 | П | 30 | - | - | |||
23.11.2020 | Категорія А U12 | A | 1/4 | П | 45 | - | 45 | ||
09.03.2021 | Всеукраїнські змагання U12 | A | 1/4 | П | 45 | - | 45 | ||
29.03.2021 | Всеукраїнські відбіркові змагання... | A | ПФ | Ф | 56.25 | - | 56.25 | ||
26.04.2021 | Турнір пам’яті Запорощенко В.Я. | 1 | ПФ | Ф | 41.25 | - | - | ||
03.05.2021 | Кубок пам’яті Олега Микити | 1 | ПФ | Ф | 41.25 | - | - | ||
17.05.2021 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U12 | A | П | П | 100 | - | 100 | ||
24.05.2021 | NASHI DITY U 12 | TE & ITF | 1/4 | П | 45 | - | 45 | ||
02.08.2021 | Elite Tennis Club Cup (TE) | A | 1/4 | П | 45 | - | 45 | ||
17.08.2021 | Kharkiv City Cup by Elina... | 1 | 1/4 | Ф | 31.25 | - | - | ||
06.09.2021 | Kravchenko Cup (TE) | A | 1/8 | ПФ | 25 | - | - | ||
13.09.2021 | Wilson Cup (TE) | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | - | ||
04.10.2021 | Кубок першого президента ФТУ... | A | 1/8 | П | 35 | - | - | ||
16.11.2021 | Категорія А до 12 | A | П | ПФ | 90 | - | 90 |
12.12.2020 | Кубок АКS 8 (вікенд-турнір) | 2 | ПФ | 15 | - | 15 | |||
20.02.2021 | Кубок AKS | 3 | 1/4 | 5 | - | - | |||
22.03.2021 | FERREXPO CUP 1 | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | - | ||
12.06.2021 | Dnipro Junior Tour 4 | 3 | 1/4 | 5 | - | - | |||
19.06.2021 | Літня першість області | 3 | Ф | 15 | - | - | |||
21.06.2021 | Кубок AKS 2 | 2 | ПФ | Ф | 20 | - | 20 | ||
05.07.2021 | Кубок Elite Tennis Club | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | 15 | ||
16.10.2021 | Dnipro Cup 3 | 3 | 1/4 | 5 | - | - | |||
27.11.2021 | Турнір пам'яті Шипунова Г.Є. | 3 | ПФ | 10 | - | - | |||
08.01.2022 | Кубок АКС 1 | 3 | ПФ | 10 | - | - | |||
10.01.2022 | Tennispark CUP U14 | A | ПФ | П | 60 | - | 60 | ||
24.01.2022 | Кубок АКС до 14 | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | 27.5 | ||
07.02.2022 | FERREXPO CUP 1 | 1 | ПФ | П | 45 | - | 45 | ||
12.12.2022 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ до 14 | A | Ф | Ф | 81.25 | - | 81.25 |
Підрахунок загальних рейтингів |
|
Категорія рейтингу |
Отримані очки та розрахунок |
до 12 років | 474.25=348+(505*0.25)+(0*0.25)+(474.25/5)-0 |
до 14 років | 358.6=195+(275*0.25)+(0*0.25)+(474.25/5)-0 |
до 16 років | 52.75=0+(0*0.25)+(0*0.25)+(474.25/5)-0 |
Федерація |
Гравці |
Рейтинг |
Календар |
Членство |
Реєстрація гравця |