Хорнецька Лєна КаролінаЯблонна |
|
Дата народження: | 3 жовтня 2007 р. |
Місце народження: | Санкт-Петербург |
Резиденція гравця: | Яблонна |
Грає: | лівою |
Початок турніру |
Назва турніру | Категорія | Одиночний розряд |
Парнний розряд |
Змішанний розряд |
Штрафні | Отримані очки |
УТТ + |
Рейтинг + |
02.10.2017 | Наталка 6 | 2 | 1/8 | 1 | - | - | |||
13.11.2017 | Фортуна до 12 років | 2 | 1/8 | 1 | - | - | |||
25.12.2017 | Фортуна 14 | 2 | 1/8 | 1 | - | - | |||
29.01.2018 | Фортуна 1 | 2 | 1/8 | 1 | - | - | |||
19.02.2018 | Фортуна 3 | 2 | 1/16 | 0 | - | - | |||
05.03.2018 | Фортуна 5 | 2 | 1/8 | ПФ | 4.75 | - | - | ||
24.03.2018 | Кубок Русановки 4 by Babolat... | 2 | 1/8 | 1 | - | - | |||
02.04.2018 | Фортуна 7 | 2 | 1/16 | 0 | - | - | |||
16.04.2018 | Миколаївська весна 2018 | 2 | 1/8 | 1/8 | 1.25 | - | - | ||
30.04.2018 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by... | 2 | 1/8 | 1/4 | 2.25 | - | - | ||
26.05.2018 | ETC Cup до 12 років (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 1 | - | - | |||
04.06.2018 | Фортуна 9 | 2 | 1/4 | Ф | 10 | - | 10 | ||
18.06.2018 | Фортуна 10 | 2 | 1/8 | 1/4 | 2.25 | - | - | ||
30.06.2018 | Smash Weekend U12 (вікенд-турнір) | 2 | 0 | - | - | ||||
23.07.2018 | Фортуна 11 | 2 | 1/8 | ПФ | 4.75 | - | - | ||
19.08.2018 | Кубок Одеської обласної федерації... | 1 | 1/16 | ПФ | 15.5 | - | - | ||
10.09.2018 | Миколаївська осінь 2018 | 2 | 1/4 | Ф | 10 | - | - | ||
01.10.2018 | Фортуна 13 | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | - | ||
15.10.2018 | Наталка 7 | 2 | 1/8 | ПФ | 4.75 | - | - | ||
12.11.2018 | Фортуна 14 | 2 | 1/8 | Ф | 6 | - | - | ||
03.12.2018 | Фортуна 16 | 2 | ПФ | Ф | 20 | - | 20 | ||
24.12.2018 | Фортуна 18 | 2 | ПФ | Ф | 20 | - | 20 | ||
04.02.2019 | Адреналін збирає друзів | 1 | 1/8 | 1/8 | 12.5 | - | 12.5 | ||
11.03.2019 | Кубок Прем’єр А до 12 років | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | 8.75 | ||
23.03.2019 | Кубок Файного Міста (вікенд-турнір) | 2 | 1/16 | 0 | - | - | |||
13.04.2019 | Квітнева Арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | ПФ | 18 | - | 18 | |||
08.06.2019 | Червнева Арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | Ф | 20 | - | 20 | |||
22.06.2019 | Smash Cup (вікенд-турнір) | 2 | Ф | 20 | - | 20 | |||
22.07.2019 | Sofia Cup 1 | 1 | 1/4 | 1/8 | 22.5 | - | 22.5 | ||
12.08.2019 | Кубок Одеської обласної Федерації | 1 | 1/8 | П | 25 | - | 25 | ||
28.10.2019 | Осінній Тернопіль | 1 | 1/16 | 1/4 | 8 | - | 8 |
01.07.2019 | Зірки Поділля | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | 8.75 | ||
14.10.2019 | Наталка U12 U14 | 2 | 1/4 | Ф | 10 | - | - | ||
06.01.2020 | Love tennis series 1 | 2 | ПФ | 1/4 | 16.25 | - | - | ||
27.01.2020 | Відкритий чемпіонат Закарпаття | 1 | 1/4 | 1/4 | 25 | - | 25 | ||
01.06.2020 | Love tennis series 5 | 1 | 1/16 | 1/4 | 8 | - | - | ||
29.06.2020 | Турнір до дня захисту дітей | 1 | 1/16 | 1/4 | 8 | - | - | ||
06.07.2020 | Зіркі Поділля | 2 | ПФ | ПФ | 21.75 | - | - | ||
31.08.2020 | Всеукраїнські змагання до 14 | A | 1/16 | 1/4 | 11.25 | - | - | ||
12.09.2020 | Sofia Cup (вікенд-турнір) | 2 | П | 30 | - | 30 | |||
19.09.2020 | Кубок Русанівки by Babolat 8... | 2 | П | 30 | - | 30 | |||
17.10.2020 | Жовтнева Арена МТА (вікенд-турнір) | 2 | П | 30 | - | 30 | |||
26.10.2020 | Всеукраїнські змагання на критих... | A | 1/8 | ПФ | 25 | - | 25 | ||
23.11.2020 | Forehand Cup на призи TRUST.UA by... | 2 | Ф | 20 | - | 20 | |||
25.01.2021 | Відкритий чемпіонат Закарпатської... | 1 | 1/4 | Ф | 31.25 | - | 31.25 | ||
15.03.2021 | Всеукраїнські змагання U14 | A | 1/8 | 1/8 | 18.75 | - | 18.75 | ||
05.04.2021 | Всеукраїнські відбіркові змагання... | A | 1/8 | 1/8 | 18.75 | - | 18.75 | ||
10.05.2021 | Кубок області пам’яті Зенона... | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | 27.5 |
15.02.2021 | Forehand Cup 4 | 2 | Ф | 20 | - | 20 | |||
28.06.2021 | Кубок СОК Євроспорт | 1 | 1/8 | ПФ | 17.5 | - | 17.5 |
Підрахунок загальних рейтингів |
|
Категорія рейтингу |
Отримані очки та розрахунок |
до 12 років | 184.75=141+(175*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 14 років | 301.95=220+(180*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 16 років | 90.5=30+(30*0.25)+(0*0.25)-0 |
до 18 років | 3.75=0+(0*0.25)+(0*0.25)-0 |
Федерація |
Гравці |
Рейтинг |
Календар |
Членство |
Реєстрація гравця |