Івасишин Тарас РомановичЛьвів |
|
Дата народження: | 18 липня 2001 р. |
Місце народження: | Алмати |
Резиденція гравця: | Львів |
Тренер: | Ткач Остап |
Грає: | правою |
Початок турніру |
Назва турніру | Категорія | Одиночний розряд |
Парнний розряд |
Змішанний розряд |
Штрафні | Отримані очки |
УТТ + |
Рейтинг + |
24.05.2010 | Український тенісний тур - 2 | 0 | 0 | - | 0 | ||||
10.10.2011 | ВЮТ На Покрову | 2 | 10к | 10 | - | 10 |
10.10.2011 | ВЮТ На Покрову | 2 | 2к | 0.5 | - | - | |||
21.11.2011 | НА призи Ейс Юніор 5 | 2 | 1/8 | 1/4 | 2.25 | - | 2.25 | ||
28.01.2012 | UZHGOROD OPEN | 2 | 1/8 | 1/4 | 2.25 | - | 2.25 | ||
30.04.2012 | Кубок памяті Ф.Г. Кулечка | 2 | 1/16 | 0 | - | - | |||
21.05.2012 | NASHI DITY | 1 | 1/16 | 1/8 | 3.5 | - | 3.5 | ||
04.06.2012 | Кубок памяті С. Дмитріва | 2 | 1/8 | 1/4 | 2.25 | - | - | ||
26.11.2012 | Кубок Арена Спорт - 5 | 2 | 0 | - | - | ||||
17.12.2012 | Новорічний турнір (Не рейтинговий... | 2 | 1/8 | 1 | - | - | |||
02.01.2013 | Різдвяний турнір | 2 | ПФ | ПФ | 18.75 | - | 18.75 | ||
25.02.2013 | Кубок Арена-Сіті | 2 | 1/8 | 1/4 | 2.25 | - | 2.25 | ||
25.03.2013 | Кубок області | 2 | Ф | ПФ | 23.75 | - | 23.75 | ||
15.04.2013 | Весняна першістьТячівської ДЮСШ | 2 | ПФ | 15 | - | 15 | |||
29.04.2013 | Кубок памяті Кулечка | 2 | П | ПФ | 33.75 | - | 33.75 | ||
24.06.2013 | Кубок ВАТ "Іскра" | 2 | Ф | ПФ | 23.75 | - | 23.75 |
22.04.2013 | Відкрита першість ДЮСШ 1 | 2 | ПФ | ПФ | 18.75 | - | 18.75 | ||
13.05.2013 | Відкритий Кубок області GALYCHYNA... | 3 | 1/8 | 1/4 | 0.25 | - | 0.25 | ||
27.05.2013 | Кубок Памяті С. Дмитріва 2013 | 3 | ПФ | ПФ | 6.25 | - | 6.25 | ||
09.09.2013 | Кубок "ТЕЛ-САТ" | 3 | 1/4 | 1 | - | 1 | |||
16.09.2013 | Осінні зорі | 3 | 2к | П | 5.75 | - | 5.75 | ||
14.10.2013 | На Покрову | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | 8.75 | ||
28.10.2013 | Кубок Любарта | 2 | 1/8 | 1/4 | 2.25 | - | 2.25 | ||
16.12.2013 | На Миколая | 2 | 1/8 | 1/4 | 2.25 | - | 2.25 | ||
24.03.2014 | Весняний кубок "Адреналін... | 2 | 1/8 | 1/4 | 2.25 | - | 2.25 | ||
28.04.2014 | Памяті Чуніна | 1 | 1/8 | 10 | - | 10 | |||
05.05.2014 | Кубок пам’яті Ф.Г. Кулечка | 2 | 1/4 | 1/4 | 6.25 | - | 6.25 | ||
04.05.2015 | Кубок памяті Кулечка | 2 | 1/4 | 5 | - | 5 | |||
21.08.2015 | Відкрита першість Тернополя | 2 | П | ПФ | 33.75 | - | 33.75 | ||
28.09.2015 | Кубок памяті тенісних зірок... | 2 | ПФ | Ф | 20 | - | 20 | ||
26.10.2015 | Кубок «Адреналін Сіті» | 1 | 1/8 | 10 | - | 10 |
01.06.2015 | Кубок С. Дмитріва | 2 | 1/8 | 1/4 | 2.25 | - | 2.25 | ||
08.06.2015 | Кубок ВАТ Іскра | 2 | 1/8 | 1 | - | 1 | |||
21.09.2015 | Кольори Закарпаття 2 | 1 | ПФ | Ф | 41.25 | - | 41.25 | ||
25.04.2016 | Відкритий чемпіонат Львівщини 1 | 2 | 1/4 | 1/4 | 6.25 | - | - | ||
02.05.2016 | Кубок памяті Ф.Кулечка | 1 | 1/8 | ПФ | 17.5 | - | 17.5 | ||
27.06.2016 | Кубок СОК ЄВРОСПОРТ 1 | 1 | 1/8 | 10 | - | 10 | |||
04.07.2016 | Кубок З. Домбровського | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | - | ||
05.09.2016 | Stanislaw cup | 1 | 1/4 | ПФ | 27.5 | - | 27.5 | ||
03.10.2016 | Всеукраїнські змагання до 16... | A | 1/8 | 1/4 | 21.25 | - | 21.25 | ||
21.11.2016 | Кубок Олімпу 14 | 1 | 1/16 | 1/8 | 5.5 | - | - | ||
13.03.2017 | Кубок Олімпу 5 by Babolat | 2 | 1/8 | ПФ | 4.75 | - | - | ||
18.03.2017 | Uzhgorod Open (вікенд-турнір) | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | 8.75 | ||
24.04.2017 | Відкрита першість Тячівської ДЮСШ | 1 | 1/8 | Ф | 21.25 | - | 21.25 | ||
01.05.2017 | Кубок памяті Кулечка | 1 | 1/8 | Ф | 21.25 | - | 21.25 | ||
22.05.2017 | Чемпіонат України до 16 років | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | 8.75 | ||
26.06.2017 | Кубок З.Домбровського | 2 | ПФ | Ф | 20 | - | 20 | ||
02.10.2017 | Всеукраїнські змагання до 16... | A | 1/16 | 1/8 | 8.75 | - | 8.75 |
13.06.2016 | Кубок ВАТ Іскра | 2 | 1/4 | 5 | - | 5 | |||
30.10.2017 | Кубок Олімпа до 16, 18 років | 2 | 1/4 | ПФ | 8.75 | - | 8.75 | ||
27.08.2018 | Категорія А SOFIA CUP | A | 1/8 | 15 | - | 15 |
12.06.2017 | Кубок ВАТ Іскра | 2 | 1/8 | 1/4 | 2.25 | - | 2.25 | ||
09.10.2017 | Відкритий чемпіонат Львської області | 1 | 1/8 | 1/4 | 15 | - | 15 | ||
16.04.2018 | Відкритий Кубок Львівської області | 1 | 1/16 | 1/4 | 8 | - | 8 | ||
23.04.2018 | Прикарпатська ракетка | 1 | 1/16 | 1/8 | 5.5 | - | 5.5 | ||
22.09.2018 | Осінні зорі (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 1 | - | 1 | |||
24.09.2018 | Кубок Львова | 1 | 1/16 | 3 | - | 3 | |||
20.05.2019 | Відкритий чемпіонат Львівської... | 1 | 1/8 | 10 | - | 10 | |||
22.07.2019 | Відкритий чемпіонат Львова | 1 | 1/16 | 3 | - | 3 | |||
06.01.2020 | Кубок Олімпу 1 | 2 | 1/8 | 2 | - | 2 | |||
15.06.2020 | Відкрита першість Одеської області | 1 | 1/16 | 3 | - | 3 | |||
20.06.2020 | Пам'яті Василя Лакатоша... | 2 | 0 | - | - | ||||
01.08.2020 | MAYAMI Cup 3 (вікенд-турнір) | 2 | 1/8 | 2 | - | 2 | |||
24.08.2020 | Кубок пам'яті З. Домбровського | 2 | 1/8 | 1/4 | 3.25 | - | 3.25 | ||
14.09.2020 | Кубок області пам'яті Ф. Кулечка | 1 | 1/16 | 3 | - | 3 | |||
25.01.2021 | Forehand Cup 2 | 2 | 1/16 | 2 | - | 2 | |||
10.05.2021 | Кубок області пам’яті Зенона... | 1 | 1/16 | 3 | - | 3 |
Підрахунок загальних рейтингів |
|
Категорія рейтингу |
Отримані очки та розрахунок |
до 10 років | 10=10+(0*0.25)+(0*0.25)+(132.5/10)-0 |
до 12 років | 127.25=104+(85*0.25)+(0*0.25)+(132.5/10)-0 |
до 14 років | 157.55=106+(106*0.25)+(0*0.25)+(132.5/10)-0 |
до 16 років | 236=137+(290*0.25)+(0*0.25)+(132.5/10)-0 |
до 18 років | 49.7=25+(15*0.25)+(0*0.25)+(132.5/10)-0 |
дорослi | 68.875=51+(60*0.25)+(0*0.25)+(132.5/10)-0 |
Федерація |
Гравці |
Рейтинг |
Календар |
Членство |
Реєстрація гравця |