Федерація Тенісу України
  Турнір: Чемпіонат України (08.08.2016 - 14.08.2016)        Категорія: A        ДОРОСЛІ   ЖІНКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Колб Н.Л. (Львів)
  
   Колб

   6-1 6-0
  
   Колб

   6-1 6-2
  
   Колб

   6-1 6-1
  
   Стародубцева

   6-4 6-3
  
   Стародубцева

   6-2 6-2
2
 
Савіна А.О. (Київ, Донецьк)
  
3
 
Новікова А.К. (Київ)
  
   Баранівська

   3-6 6-1 6-1
  
  
5
 
Берген М.М. (Бровари)
  
   Берген

   6-1 6-1
  
   Нападій

   6-3 2-6 7-5
  
6
 
Філінська В.А. (Киев)
  
7
 
Бакута Д.М. (Київ)
  
   Нападій

   6-3 6-0
  
8
 
Нападій А.Л. (Львів)
  
9
 
Стародубцева Ю.В. (Нова Каховка)
  
   Стародубцева

   6-1 6-1
  
   Стародубцева

   6-0 6-1
  
   Стародубцева

   6-2 6-7(8) 6-0
  
10
 
Плаксій Х.В. (Одеса)
  
11
 
Аврам К.М. (Київ)
  
   Аврам

   6-0 6-0
  
12
 
Шутько С.О. (Київ)
  
13
 
Сімонович К.О. (Івано-Франківськ)
  
   Сімонович

   6-0 6-1
  
   Дащенко

   6-1 6-1
  
14
 
Романишин О.О. (Львів)
  
15
 
Дащенко Л.І. ( Київ)
  
   Дащенко

   6-3 7-5
  
16
 
Гоголь В.В. (Івано-Франківськ,)
  
17
 
Колонєй М.Д. (Харків)
  
   Балаба

   6-0 6-3
  
   Балаба

   6-0 6-1
  
   Скиба

   6-4 6-1
  
   Мартемянова
  
18
 
Балаба О.А. (Київ)
  
19
 
Самойлова А.В. (Ужгород)
  
   Самойлова

   5-7 7-6(4) 7-6(3)
  
20
 
Піддубна О.О. (Суми)
  
21
 
Боднарук А.І. (Івано-Франківськ)
  
   Скиба

   6-2 6-0
  
   Скиба

   6-4 6-3
  
22
 
Скиба М.Є. (Київ)
  
23
 
Пісарєва О.В. (Київ)
  
   Пісарєва

   7-5 6-4
  
24
 
Гінка А.Я. (Львів-Брюховичі)
  
25
 
Бобаль Н.М. (Ужгород)
  
   Бобаль

   7-6(4)
  
   Русин

   4-6 6-4 6-4
  
   Мартемянова

   6-0 6-1
  
26
 
Раченко Є.Д. (Харків)
  
27
 
Гевел А.Р. (Київ)
  
   Русин

   6-3 6-3
  
28
 
Русин І.В. (Мукачево)
  
29
 
Мартемянова А.С. (Львів)
  
   Мартемянова

   6-3 6-3
  
   Мартемянова

   6-4 6-3
  
30
 
Дудчак О.О. (Чернівці)
  
31
 
Поляруш Т.Є. (Київ)
  
   Попова

   6-2 6-4
  
32
 
Попова К.С. (Київ, Донецьк)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець